OnePlus Buds Z tasarım görselleri sızdırıldı!

OnePlus Buds Z tasarım görselleri sızdırıldı!

Google News Abone Ol

OnePlus’ın, yeni TWS modeli OnePlus Buds Z modelini 14 Ekim tarihinde tanıtacaktı. Fakat tanıtılmadan sızdırıldı. İşte tüm detaylar.

OnePlus Buds Z 14 Ekim tarihinden önce sızdırıldı 

Düşük bütçeli AirPods muadili olarak piyasaya süreceği düşünülen OnePlus Buds Z, sızdırılan görüntülere göre bu düşünceleri destekliyor. OnePlus14 Ekim’de yeni kulaklığını tanıtacağı açıklamıştı. Sızdırıan bu görsellerden anlaşılacağı üzere OnePlus Bud­s Z modelinden bahsediliyor. Fakat bir diğer iddialara göre OnePlus 8Tnin haricinde bir de OnePlus Bullets Wireless Bass Edition isimli bir kulak içi kulaklık daha tanıtılacak. Bu iki kulaklığın tasarımını ise OxygenUpdater uygulamasının geliştirici ekibi sızdırdı. Sızdırılan bilgilere göre yeni OnePl­us Buds Z, beyaz, gri ve siyah seçenekleriyle kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Bir AirPods muadili olarak düşünülen kulaklığın, AirPods kullanıcılarının yıllardır istediği farklı renk tasarımını gerçekleştirmesi, ilgilenenler için hoş bir detay olmuş. 

oneplus buds z 

Teknik özelliklerinin de sızdırıldığı iddia edilen bir diğer kaynaya göre OnePlus Buds Z, 5 saatlik bir batarya ömrüne sahip olacak. Kutusuyla birlikte toplan 20 saatlik bir kullanım süresine sahip olacağı da konuşuluyor. İddialara göre 10 dakikalık şarj ile 3 saatlik bir kullanım sağlayacak ve Bluetooth 5.0 teknoloji ile bağlantı sağlayacak. OnePlus Buds Z’nin tasarım harici neredeyse çoğu özelliği One Plus Buds ile benzerlik gösteriyor. OnePlus’ın takipçilerini nasıl şaşırtacağı merak konusu.

OnePlus Buds Z’nin 79$ altında bir fiyata sahip olması bekleniyor. Güncel orta seviye kulaklıkların fiyatına baktığımızda 30-50$ dolar arasında çıkmakta. Gelin görün ki OnePlus Buds modelinden orta seviye bir kaliteye sahip olduğunu bilmekteyiz. O yüzden 79$,orta seviye bir kulaklığa göre biraz fazla gibi gözüküyor. Çünkü ülkemizde satışa çıktığını hesap edersek 1000₺ civarında bir fiyata sahip olacağını düşünüyorum. 1000₺, bu kulaklığa vermek için değer mi, tartışılır. 14 Ekim’deki tanıtımda açıklanacak yeni özelliklere ve güncel fiyatlara göre net bir fikir edinebilirsiniz.

İlgili Haberler

>> OnePlus 8T en net hali ile karşımızda!

>> 200 dolarlık canavar OnePlus Clover geliyor!


CEVAP VER