OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Akıllı Saat Geliyor. İşte Tasarımı ve Özellikleri

Cyberpunk 2077 PS Store

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 temalı akıllı saat ister misiniz? OnePlus ve CD Projekt Red, yeni bir anlaşmaya imza attı. İşte detaylar.

Teknoloji firması OnePlus ve video oyun geliştiricisi CD Projekt Red, yeni bir proje için güçlerini birleştirme kararı aldı. Bu doğrultuda, CD Projekt Red’in yeni oyunu Cyberpunk 2077, OnePlus’ın yaklaşmakta olan yeni akıllı saati için “tema” olarak belirlendi.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077, sınırlı sayıda üretilen ve ön siparişe açılan bir ürün ve 1 Haziran itibarıyla Çin’de satışta olması bekleniyor. Fiyatı ise, 200 dolar. Ürün farklı ülkelerde de satışa sunulacak mı, bu henüz belli değil.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Akıllı Saat Geliyor. İşte Tasarımı ve Özellikleri

Peki OnePlus Watch Cyberpunk 2077 akıllı saatin özellikleri neler?

Siyah ve sarı renk detaylarının tercih edildiği, bunların yanında CyberPunk oyununu yansıtan irili ufaklı detayların bulunduğu saat, sergilenebilmesi için beraberinde bir de mekanik el standıyla geliyor, ki o da deyim yerindeyse oyundan fırlama bir tasarıma sahip. Tabii ki saatin kullandığı yazılımda, Cyberpunk ile ilgili arayüz, çeşitli animasyonlar ve ikonlar da bulunuyor. İstenildiği takdirde farklı özelleştirme seçenekleri de hazır halde bulunuyor.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077, aslında firmanın standart akıllı saatiyle hemen hemen aynı özelliklere sahip. 1.39 inç Amoled ekranı var. Kandaki oksijen takibini gerçekleştirebiliyor. Bünyesinde GPS özelliği var ve IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikası var. Yani suda da kullanılabiliyor.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Akıllı Saat Geliyor. İşte Tasarımı ve Özellikleri

Bünyesinde 4GB dahili depolama bulunduran ve bunun 2GB’ını kullanıma sunan saat, böylece 500 civarı şarkı yüklemenize imkân sunuyor. Böylece spor esnasında dinleyebilirsiniz. Spor demişken, saatin 110’dan fazla spor modu var. Üzerinde aramalar için mikrofon ve hoparlör de var.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077, 402mAh pile sahip ve normal kullanımda tek şarj ile 14 günlük deneyim sunabiliyor. Yoğun kullanımda ise, tek şarj ile 1 haftayı rahatlıkla çıkarabileceğiniz belirtiliyor.

Daha önce de OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition akıllı telefon üretilmişti

OnePlus, geçtiğimiz sene de Cyberpunk 2077 temalı bir akıllı telefon modeliyle karşımıza çıkmıştı. 597 dolarlık satış fiyatı etiketi bulunan ürün, 11 Kasım itibarıyla sadece Çin’de satışa sunulmuştu. Dolayısıyla o telefonu alanlar, muhtemelen bu saati de alacak ve koleksiyonu tamamlayacaktır.

Ve evet, saat ile telefonun diğer ülkelerde satılıp satılmayacağına dair bir bilgi paylaşılmadı.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Akıllı Saat Geliyor. İşte Tasarımı ve Özellikleri

>> Apple Lossless Audio Nedir? MP3 ve FLAC’ten Daha mı İyi? AirPods’lar ile Deneyimlenebilir mi?


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here