OPPO Enco W31 İnceleme: Apple AirPods Pro’ya daha ucuz bir alternatif mi?

OPPO Enco W31 İnceleme: Apple AirPods Pro’ya daha ucuz bir alternatif mi?


Bugün Oppo Enco W31 kablosuz kulak içi kulaklıklara bakacağız ve bu başarılı kalite ve uygun fiyat kombinasyonunu sağlayıp sağlamadığını öğreneceğiz.

Kablosuz kulak içi kulaklıklar söz konusu olduğunda birçok seçenek var. Ancak kalite konusunda sadece birkaçı öne çıkıyor. Ve kaliteli ve cep dostu fiyatın bir kombinasyonu varsa, o zaman doğru ürünü bulduk demek. Bakalım OPPO Enco W31 bizim için doğru ürün mü? Oppo Enco W31

Oppo Enco W31, 599 TL fiyatla satışa sunulan kablosuz kulakiçi bir kulaklık ve minimalist bir pakette geliyor. Paket içerisinde, Enco W31 ile birlikte garanti bilgileri, hızlı başlangıç ​​kılavuzu, USB-C Tipi şarj kablosu ve farklı boyutlarda iki çift ekstra kulaklık ucu var.

Enco W31 kulaklıkları dairesel bir şarj kutusunda geliyor ve beyaz ve siyah olmak üzere iki renkte sunuluyor. Enco W31’i akıllı telefonunuzla veya dizüstü bilgisayarınızla eşleştirmek oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey şarj kutusunu açmak ve hemen eşleştirme moduna geçiyor. Ardından, akıllı telefonunuzda veya dizüstü bilgisayarınızda Bluetooth’u açın ve eşleştirilebilecek cihazlar listesinden “Oppo Enco W31” e tıklayın. Bu kadar. Ve kulaklıklar kullanıma hazır.Oppo Enco W31

Kolay Eşleştirme Sayesinde Hemen Kullanıma Başlayın

Kulakiçi kulaklıkları başka bir cihazla eşleştirmek istiyorsanız, şarj kutusunu açın ve LED yanmaya başlayana kadar işlev düğmesini basılı tutun. Daha sonra kulak içi kulaklıkları yeni bir cihazla eleştirebilirsiniz.

Kulakiçi kulaklıklar yaklaşık 10 metrelik bir kablosuz aralık içerisinde bağlı bulunduğu cihazla birlikte sorunsuz şekilde çalışıyor. Kulaklıklardaki 7 mm sürücülerin hassasiyeti 95 desibel. Bu, müzik dinlemek, film izlemek veya telefon görüşmesi yapmak için yeterince iyi bir seviye.

Şarj kutusunun boyutu çok portatiftir ve bu nedenle cebinizde kolaylıkla taşınabilir. Kulakiçi kulaklıklar Giyme Algılama özelliğine sahip. Bu özellik, kulakiçi kulaklıkların her ikisi veya biri kulaklardan her çıkarıldığında müziği duraklatması ve ardından kulağınıza geri takılır takılmaz müzik çalınmaya başlaması anlamına geliyor.Oppo Enco W31

Oppo Enco W31 ayrıca dokunmatik Kontroller ile birlikte geliyor. Müzik dinlerken, sağ kulaklığa iki kez dokunursanız, müzik bir sonraki parçaya atlıyor. Ancak kulaklıklara dokunarak önceki müzik parçasına geri dönmenin bir yolu yok. Sol kulaklığa iki kez dokunmak ses efektlerini değiştirmenizi sağlıyor.

Ayrıca bir çağrı sırasında çağrıyı cevaplamak veya sonlandırmak için iki kez hafifçe dokunabilirsiniz. Kulakiçi kulaklıklar ayrıca gürültü engelleme özelliğine sahip çift mikrofonla birlikte geliyor; bu nedenle telefon görüşmeleri bu kulaklıklarla çok iyi ses veriyor.

Peki Kararımız ne? Oppo Enco W31 ‘i satın almalı mıyız? 

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki Apple AirPods Pro ülkemizde 2099 TL fiyat etiketiyle satışa sunulmuş durumda. Oppo Enco W31 kulaklılar giyme algılama, dokunmatik kontroller, iyi ses kalitesi özellikleri sayesinde benden geçer not almayı bildi. Apple AirPods Pro’sun ses kalitesinin biraz daha iyi olduğunu söyle bilirim, bunun yanı sıra Pop-up özelliği benim için olmazsa olmaz diyorsanız Apple AirPods Pro’dan başka alternatifiniz yok. Oppo Enco W31

Ama bana sorarsanız Apple AirPods Pro Türkiye şartlarında 2099 TL edecek bir ürün değil. Ben maksimum 1000 TL verirdim. Bu sebepten şu an piyasadaki ürünlere baktığımda Oppo Enco W31 çok iyi bir alternatif sunuyor. Özellikle 599 TL’lik fiyatı bu tarz bir ürün almak isteyenler için büyük bir avantaj. Benim oyum Oppo Enco W31’e.

İlgili Haberler

>> Oppo Reno 3 inceleme: 44 MP Selfie, 48 MP Ana Kamera dahil 4 Kamera. 4000 TL Fiyat.

>> Oppo Find X2 10 Bin TL Eder mi? Sizler için inceledik!


CEVAP VER