Oppo Pad Air 2 Markanın En Ucuz Tableti Olacak!

Oppo Pad Air 2

Oppo Pad Air 2 modeli uygun fiyatı ve performans odaklı teknik özellikleri ile resmîleşiyor. İşte Türkiye ihtimalli model hakkında tüm ayrıntılar.

Oppo Pad modellerinin Türkiye’ye henüz gelmediğini biliyoruz. Fakat söz konusu seri, özellikle uygun fiyatıyla global pazarda bir hayli tercih ediliyor. Geçtiğimiz dönemlerde Oppo’nun yeni tabletinin tanıtılacağına ilişkin sızıntılar ortaya acıkmıştı. Fakat ismi veya sunacağı özellikler henüz belli değildi. Sonunda Oppo Pad Air 2 adı ile gelecek olan yeni modelin sunacağı özellikler belli oldu. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belli olacaktır.

Oppo Pad Air 2 Markanın En Ucuz Tableti Olacak!

Oppo, bugün Çin’de düzenlenen bir etkinlikte yeni akıllı telefonları Reno11 serisini tanıttı ve ayrıca Oppo Pad Air 2 adlı bir tablet duyurdu. Oppo Pad Air2, büyük ekranı ve güçlü pil kapasitesi ile dikkat çeken uygun fiyatlı bir tablet olarak karşımıza çıkıyor. Oppo Pad Air2, aslında Çin pazarında OnePlus Pad Go olarak da adlandırılıyor. Tablet, 11,4 inç boyutunda bir LCD ekranla geliyor ve 7:5 oranıyla önceki Pad Air’in geliştirilmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. 2408 x 1720 piksel çözünürlüğe sahip 10 bitlik bir panel, 90 Hz’e kadar yenileme hızı sunuyor.

Oppo Pad Air 2

Tabletin gücünü 8.000 mAh pilinden alıyor ve hızlı şarj desteği sayesinde 33W şarj hızına ulaşabiliyor. Oppo, Pad Air2’yi genç kullanıcılara yönelik bir tablet olarak konumlandırıyor ve özelleştirilebilir görev çubuğu, akıllı dosya galerileri ve çeşitli çoklu parmak hareketleri gibi ColorOS özellikleriyle donatıyor. Oppo Pad Air2, yalnızca Wi-Fi bağlantısı destekliyor. Tablet, Dolby Atmos ses ve 86 dB ses yüksekliğine sahip dört hoparlörle birlikte geliyor. Oppo, Pad Air2’yi 25 Kasım’da satışa sunacak.

Oppo Pad Air 2

Şu anda üç farklı depolama seçeneği ve fiyatla ön siparişe açık: 6/128 GB için 1.299 CNY (180 $/165 €), 8/128 GB için 1.499 CNY (210 $/190 €), ve 8/256 GB için 1.699 CNY (240 $/220 €). Oppo’nun bu yeni tablet lansmanı, şirketin geniş ürün yelpazesi içinde tüketicilere daha fazla seçenek sunma stratejisini yansıtıyor. Hem akıllı telefonlar hem de tabletlerle birlikte Oppo, teknoloji meraklılarına çeşitli ihtiyaçlara hitap eden bir dizi cihaz sunuyor.

İlgili Haberler

>> Huawei Nova 12 Serisi Dikkat Çeken Tasarımıyla Ortaya Çıktı!