Oppo Reno 7 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı: Bomba gibi seri geliyor!

Oppo Reno 7 Pro

Oppo Reno 7 serisi hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte ülkemizde de satışa sunulacak yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Oppo, ülkemizde fiyat performans odaklı akıllı telefonları ile ilgi görüyor. Özellikle söz konusu markanın Reno serisi modelleri, uygun fiyattan satışa sunulduğu ve yüksek performansa sahip olduğu için adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra kamera özellikleri ile de sıkça tercih edilen Oppo Reno serisine bir yenisi daha ekleniyor. Yakında tanıtılması beklenen Oppo 7 serisi modellerinin, ülkemizde fiyat performans odaklı modeller arasında vazgeçilmez cihazlardan olacağı kesin. İşte yakında tanıtılacak yeni modeller hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Reno 7 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı: Bomba gibi seri geliyor!

Oppo Reno 7

Geçtiğimiz günlerde Oppo Reno 7 serisinin yakında tanıtılacağına dair söylentiler mevcuttu. Fakat söz konusu seri hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyordu. Sonunda Oppo Reno 7 modelleri ile karşımıza çıkan teknik özelliklerden bazıları belli oldu. Bununla beraber yeni modellerin tanıtım tarihine ilişkin de sızıntılar mevcut. Çin sosyal medya platformu Weibo’da yeni serinin Reno 7 modeli hakkında bazı detaylar sızdırıldı. İddialara göre Oppo Reno 7 modeli, selefi Reno 6 ile benzer tasarım çizgisi ile bizleri karşılayacak.

Delikli ekran tasarımı kullanacak modelin, kamerasının, yine serinin önceki modellerinde olduğu gibi sol üst köşeye konumlandırılması bekleniyor. Fakat her ne kadar ön yüzeydeki kamera konumlandırılması serinin önceki modeline benzese de bazı farklar olacak. Bu farklardan en önemlisi Oppo Reno 7 modelinin, selefine göre daha ince çerçevelere sahip olacak olması. Bununla beraber çene bölgesinin de çok daha ince bir yapıda kullanıcıları karşılaması bekleniyor.

Arka tarafında üçlü kamera kurulumuna sahip olacak modelin, söz konusu kurulumun yanında LED bildirim halkası bulunacak. Yeni modelin kullandığı işlemci hakkında henüz ortaya çıkan bir sızıntı bulunmuyor. Fakat iddialar, piyasadaki benzer fiyata sahip modellere göre daha yüksek performansa sahip yonga seti kullanacağı yönünde.

> Avrupa Komisyonu, iPhone 14 İle Apple’ı Zorlayabilir! Peki Neden?