OPPO Watch ve W51 kulaklık Türkiye’ye geliyor!

OPPO Watch ve W51 kulaklık Türkiye’ye geliyor!

oppo watch

OPPO, yeni akıllı ürünleri olan OPPO Watch ve OPPO W51 kablosuz kulaklık modellerini çok yakında Türkiye’de satışa sunacak.

Her segmente hitap eden farklı akıllı telefon modelleriyle Türkiye pazarının önemli bir oyuncusu olan OPPO, akıllı ürünleriyle de pazara hızlı bir giriş yapıyor.

OPPO Watch ile W51 Türkiye sularına giriş yapıyor!

Yakın zamanda Enco W31 ve W11’i piyasaya sunan OPPO, Eylül ayından itibaren Enco W51 modelini de Türk tüketicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor. Aktif gürültü engelleme ve kablosuz olarak şarj edebilme özellikleri ile dikkat çeken W51, lacivert ve beyaz renkleriyle pazarda yerini alacak.

oppo watch

Dünyanın ilk kavisli ekrana sahip akıllı saati: OPPO Watch

OPPO’nun Eylül ayından itibaren Türkiye’ye getireceği bir diğer akıllı ürünü de saat olacak. 46 mm ve 41 mm olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla pazarda yerini alacak olan OPPO Watch’un 46 mm olan modeli, dünyanın ilk kavisli ekrana sahip akıllı saati olarak dikkat çekiyor. VOOC hızlı şarj teknolojisine sahip her iki model de 75 dakikada yüzde 100 şarj oluyor.

İlgili Haberler

>> OPPO K7 5G özellikleri ile amiral gemisi modellere taş çıkarıyor

>> İşte Yeni Oppo A91. Ülkemizde Satışa Çıkan Ürün Biçilen Fiyatı Hak Ediyor mu?

>> Xiaomi MIUI 12 ile Birlikte Back Tap Özelliği Ekledi. Peki, Apple’ın iOS 14 ve Google’n Pixel telefonlarında bulunan bu özellik ne işe yarıyor?


CEVAP VER