Penta Teknoloji, e-ticaret sitesi Bayinet mobil uygulamasını yeniledi

Penta Teknoloji, e-ticaret sitesi Bayinet mobil uygulamasını yeniledi

PAYLAŞ
Penta Teknoloji, e-ticaret, Bayinet, mobil uygulama

Yaklaşık 30 yıldır bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını gerçekleştiren Penta Teknoloji, ticaret sitesi Bayinet mobil uygulamasını yeniledi.

Yaklaşık 30 yıldır bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını gerçekleştiren Penta Teknoloji, ticaret sitesi Bayi net’in mobil uygulamasını yeniledi. Türkiye’de BT sektörünün ilk B2B e-ticaret sitesi olan Bayinet’in yenilenen mobil uygulaması daha esnek çalışma imkanı, teslimat sürecinde sevkiyatların haritadan izlenebilmesi başta olmak üzere pek çok özellik taşıyor. Güçlü ödeme altyapısı saklı kartla ödeme, BKM Express, GarantiPay ile ödemeyi destekliyor.

Penta Teknoloji, e-ticaret, Bayinet, mobil uygulama

Penta Teknoloji tarafından, son yazılım teknolojisi ile geliştirilen Bayi net’in yenilikleri arasında mobil cihaz kamerasıyla barkod tarama, aktif sipariş takibi ve çoklu dil desteği; lisanslı ürünlerin satışına uygun akıllı sepet bulunuyor. Sık Sorulan Sorular, Banka Hesap Bilgileri, İletişim, Döviz Kurları, Temsilcilerimiz gibi bilgilendirme ekranlarına hızlı ve kolayca erişim sağlanan uygulamaya, Bayinet kullanıcısı olmadan misafir girişi yapılarak ürünler incelenebiliyor. Dijital pazarlama ile güçlendirilmiş uygulama, kullanıcıya özel yani kişiselleştirilmiş teklifler veya bilgiler sunuyor. Kullanıcılar anlık bildirim özelliği ile tüm avantajlardan anında haberdar olarak Bayinet Mobil’e özel kampanyalardan faydalanabiliyor.

Oyuncular için ağ çözümleri


CEVAP VER