Poco M5s Kanlı Canlı Görüntülendi: Uygun Fiyattan Satışa Sunulabilir!

Poco M5s

Poco M5s modeli kutu açma videosunda ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Poco M serisi modellerinin ülkemizde bir hayli ilgi gören modeller arasında yer aldığını biliyoruz. Söz konusu modellerin ilgi gören akıllı telefonlar arasında yer almasının en temel sebebi ise piyasaya göre uygun fiyattan satışa sunuluyor olması. Bu yüzden Poco M serisi modellerinin fiyat performans odaklı akıllı telefonlar olduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz günlerde Poco M5s modeline ait bazı sızıntılara şahit olmuştuk. Sonunda kutu açma videosunda ortaya çıkan modelin bazı teknik özellikleri de belli oldu. İşte ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Poco M5s Kanlı Canlı Görüntülendi: Uygun Fiyattan Satışa Sunulabilir!

İlk olarak Poco M serisine ait iki modelin yakın tarihte piyasaya sürüleceğini sizlere belirtelim. Bu modeller Poco M5 ve Poco M5s olarak adlandırılacak. Poco M5 modeli hakkında henüz ortaya çıkan bir detay bulunmuyor. Fakat serinin S modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Kutu açma videosunda görünen modelin teknik özellikleri ve tasarım ayrıntılarına dair birçok detaya erişebildiğimizi belirtelim.

Ortaya çıkan görselleri incelediğimiz zaman serinin önceki modellerine benzer bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. Teknik özellik tarafına baktığımızda ise ekran tarafında AMOLED bir panel teknolojisine sahip olacak cihazın Android 12 ve MIUI 13 arayüzü ile kutudan çıkacağı da biliniyor. Aynı zamanda MediaTek imzalı Helio G95 yonga setine sahip olacağını da belirtelim. Bu yonga setini desteklemek için ise 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı da bulunuyor. Pil tarafında 5000 mAh’lik 33W hızlı şarj desteği ile gelen modelin 170 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Poco M5s

Ortaya çıkan görsellerde dörtlü kamera kurulumuna sahip olduğunu bilsek de yalnızca ana kameranın 64 MP çözünürlüğünde olduğunu da belirtelim Cihazın ne zaman Türkiye’ye geleceğine dair henüz ortaya çıkan bir ayrıntı bulunmuyor. Fakat global lansmanı gerçekleştikten haftalar sonra Türkiye’ye de giriş yapması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde Poco M5 ve M5s modellerinin Türkiye’ye giriş tarihi ve fiyatı hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Redmi 11 Prime 5G Önümüzdeki Hafta Piyasaya Sürülecek!