Poco C61 Ortaya Çıktı: Vergisiz En Ucuz Telefon Olabilir!

Poco C61

Poco C61 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte görselleri sızdırılan, yakında tanıtıldığına Türkiye’ye de gelme ihtimali olan yeni model hakkında tüm detaylar.

Poco C51’in ardından Poco’nun yeni modeli olan Poco C61’in sızdırılan görselleri ve teknik özellikleri dikkat çekiyor. Sızdırılan bilgilere göre, Poco C61’in tasarımı ve donanımıyla ilgili detaylar ortaya çıktı. Akıllı telefonun ön tarafında çentikli bir ekran, arka tarafında ise dairesel bir kamera adası bulunuyor. Ayrıca, sol tarafta üçlü kart yuvası ve sağ tarafta güç düğmesi ile ses düğmesi yer alıyor. USB-C bağlantı noktası altta, 3,5 mm kulaklık girişi ise üstte konumlandırılmış. Poco C61’in teknik özelliklerine bakıldığında, cihazın MediaTek’in Helio G36 yonga seti tarafından desteklendiği ve 4GB/64GB ve 6GB/128GB olmak üzere iki bellek konfigürasyonuna sahip olduğu görülüyor.

Poco C61 Ortaya Çıktı: Vergisiz En Ucuz Telefon Olabilir!

Poco C61

Ayrıca, akıllı telefonun Gorilla Glass 3 ile korunan ve 500 nit parlaklık sunan 6,71 inçlik bir ekranla geleceği belirtiliyor. Bu ekranın ayrıca 90 Hz yenileme hızına sahip olduğu da vurgulanıyor. Kamera tarafında Poco C61’in önde 5 MP selfie kamerası, arkada ise 8 MP ana kamera ve bir yardımcı ünite ile donatıldığı belirtiliyor. Ayrıca, cihazın yan monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip olacağı ve 5.000 mAh batarya ile geleceği ifade ediliyor. Bu bataryanın 10W şarjı desteklediği aktarılıyor.

Poco C61

Sızdırılan bilgilere göre, Poco C61’in Hindistan’da satışa sunulacağı fiyatlar da açıklandı. 4GB/64GB modelinin 90$/82€ ve 6GB/128GB modelinin ise 100$/95€ fiyat etiketine sahip olacağı belirtiliyor. Ancak, henüz Poco tarafından resmi bir açıklama yapılmadı ve Poco C61’in lansman tarihi hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Ancak, Poco C51’in ardından Poco C61’in yakın zamanda resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Poco C61

Poco’nun yeni modeli Poco C61’in Hindistan’da satışa sunulacak olması, Türkiye’deki Poco hayranlarını biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak, Poco’nun genellikle küresel pazarda da aktif olduğunu ve yeni modellerin zamanla farklı bölgelere de yayılabildiğini göz önünde bulundurmak önemli. Önümüzde günlerde yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın

İlgili Haberler

>> Yepyeni Peugeot Elektrikli SUV: Tasarımıyla Dikkat Çekiyor