Prens William, En Seksi Kel Erkek Seçilince Ortalık Karıştı. Peki O Değilse Kim Olmalı?


Prens William, dünyanın en seksi kel erkeği. Bu, geçtiğimiz günlerde Google temel alınarak yapılan bir araştırmanın sonucu ve buna katılanlar olduğu gibi itiraz edenler de var.

.

The Sun’daki habere göre, internetteki bloglarda Prens William hakkında bahsedilirken 17.6 milyon kez “seksi” ibaresi kullanılmış. Burada Google’ın arama özelliğinden de faydalanılmış ve bir sıralamanın oluşması da sağlanmış. Buna göre…

1. Prince Williams: 38 yaşındaki Prens için 17.6 milyon kez “seksi” ifadesi kullanılmış.

2. Mike Tyson: 54 yaşındaki Eski Dünya Ağır Siklet Şampiyonu için 8.8 milyon kez “seksi”, “ateşli” gibi ifadelerde bulunulmuş.

3. Jason Statham: 53 yaşındaki aktör için 7.4 milyon kez yukarıdakilere benzer ifadeler kullanılmış.

Listenin devamında Pitbull, Michael Jordan, Bruce Willis, The Rock ve Vin Diesel gibi isimler var. Hatta, ilk 10’da olmasa bile, 2.2 milyon sonuç ile Rusya Lideri Putin de dikkat çekici erkekler arasında.

Prens William, En Seksi Kel Erkek Seçilince Ortalık Karıştı. Peki O Değilse Kim Olmalı?

Dünyanın en seksi kel erkekleri sıralaması:

1. Prens William – 17.6 milyon
2. Mike Tyson – 8.8m
3. Jason Statham – 7.4m
4. Pitbull – 5.4m
5. Michael Jordan – 5.3m
6. Floyd Mayweather – 4.3m
7. John Travolta – 3.8m
8. Bruce Willis – 3.3m
9. Dwayne Johnson – 2.6m
10. Vin Diesel – 2.3m

Tabii bu sıralamaya tepki gösterenler de var. Hollywood yıldızı The Rock, Twitter’da paylaştığı eğlenceli yorumunda, sayımın yeniden yapılması gerektiğini ifade etti.

Prens William, En Seksi Kel Erkek Seçilince Ortalık Karıştı. Peki O Değilse Kim Olmalı?

Araştırmanın yayınlanmasının ardından itirazlar ve farklı düşünen yorumlar da arka arkaya geldi, normal olarak. Özellikle Twitter’daki yorumlarda, “en seksi kel” olarak Stanley Tucci ismi ön plana çıktı. 60 yaşındaki Amerikalı aktör bu yorumlara ne der bilinmez, ama yorumlarda sıklıkla bahsedilen bir diğer isim ise, 80 yaşındaki aktör Sir Patrick Stewart.

Bu tip tartışmaların genellikle sonu yoktur, siz de bilirsiniz. Çoğu erkek, “kelliği” bir zayıflık, eksiklik olarak görür. Lakin “kellik”, bazı erkekler için de görebileceğiniz üzere “iyi” bir özellik.

Araştırma ile ilgili daha fazla bilgiye Longevita Sağlık Turizm şirketinin web sitesinden veya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bağlantı

>> Kaset Satışları Pandemi Döneminde Arttı. İşte Sebebi


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here