Profesyonel Ekranlar Firmaların Bilgi Aktarma Yöntemlerini Değiştiriyor

Profesyonel Ekranlar Firmaların Bilgi Aktarma Yöntemlerini Değiştiriyor

PAYLAŞ

Profesyonel ekranlar, dünyanın hemen hemen her bölgesinde yaygın bir şekilde kullanılıyor. Bu sayede reklamların şekli, ürün teşhiri, müşteri bilgilendirme, hizmet sunumu, toplantı servisleri, içerik yaratılması gibi birçok konuda yeni bir çağ başladı.

Samsung SMART Profesyonel Ekranlar elektronik olarak, voltaj ve akım dalgalanmalarına karşı korumalı. Böylece topraklama ya da altyapı problemlerinden kaynaklanabilecek cihaz arızaları oluşturmuyor. Ayrıca toz ve kire karşı koruyan dayanıklı özel kabini ve günde 18/24 saat haftada 7 gün çalışmaya uygun panele sahip olan cihazlar uzun çalışma sürelerinde oluşabilecek sıcaklıklardan etkilenmiyor. Yatay ya da dikey şekilde kullanılabilen Samsung SMART Profesyonel ekranlar en az 50.000 saat görüntüde hiç bir bozulma olmadan çalışabiliyor. Bunun yanı sıra Samsung panellerle donatılmış cihazlarımızla birlikte verdiğimiz 3 yıl yerinde garanti sayesinde işletmeler yaptığı yatırımlarını uzun seneler boyunca garanti altına alabiliyorlar.635-03228719a_ME46_600

Samsung ürünleriyle birlikte Klasik Profesyonel Ekranlar devri kapanmış ve SMART Profesyonel Ekranlar devri başlamıştır. Dahili medya oynatıcısı, kablosuz Wi-Fi bağlantı özelliği ve Wi-Di görüntü aktarımı desteği ile Samsung Profesyonel Ekranlar yalnızca elektrik kablosu takılarak müşterilerimizin kullanımına hazır hale getiriliyor. Dahili hafızasına kaydedilebilen ya da USB hafıza ile aktarılabilen içerikler cihazlar üzerinde kolayca oynatılabilir. Tüm Samsung cihazların arkasında özel bir bilgisayar slotu bulunuyor. Buraya seçenek olarak yüksek performanslı dört çekirdekli işlemcilere sahip Samsung mini bilgisayarlar takılarak ayrıca bir bilgisayar kasasının yaratacağı kötü görüntü ve kablo kirliliği ortadan kaldırılarak kurulum en basite indirgeniyor.

Dış ortamlarda ya da vitrinlerde kullanılabilen güneş ışığı altında yansıma yapmadan aydınlık ve net görüntüler sunabilen yüksek parlaklıklara sahip ekran seçeneklerimiz bulunmakta. Özel ekran filtresi ile görüntüler güneş gözlüğü ile bile görülebiliyor. Dış ortamlarda kullanılmaya uygun bu ekran kitleri sayesinde firmalar istedikleri tasarımlara sahip kabinlere Samsung ekranlarını takarak mükemmel görüntüler sunabiliyorlar.

Samsung’un Profesyonel Ekran müşterilerine sağladığı ve sektörde farklılaştığı bir diğer önemli konu ise sunduğu yazılım çözümleri. Müşteriler Samsung ürünlerine yatırım yaptığında yalnızca sıradan bir ekran değil, bir ekosistem ve toptan bir çözüm alıyorlar. Cihazlar içeriği kolayca ve hızlıca yaratmayı sağlayan yazılım çözümleri ile birlikte geliyor. Samsung Author içerik yaratma programı sayesinde bilgisayarı olan herkes hiç bir eğitime ihtiyaç duymadan içerik oluşturabiliyor. Samsung’un hazır olarak sunduğu yüzlerce taslak görselin içerisine istedikleri yazı, resim ve videoları kolaylıkla yerleştirebiliyorlar. Samsung Author programı PC’ye yüklenmek zorunda bile kalınmadan web arayüzü üzerinden değişikliklere olanak tanıyor.
İçerikler tüm Samsung cihazlara USB, kablolu ya da kablosuz ağ üzerinden kolaylıkla kopyalanarak hızla tüm cihazlara aktarılabiliyor. Birçok yerde içerik ayarları bozulan ve yetkin birinin gelip ayarlamasını bekleyen hatalı cihaz görmüşsünüzdür. Herhangi bir nedenle gösterilecek içeriğe erişim koparsa, Samsung Profesyonel ekranlar dahili hafızalarındaki yedeklediği içeriği göstermeye devam ediyor, böylece görüntü kirliliği yaratmıyorlar.

Samsung MagicInfo yazılımı sayesinde her boyuttaki Profesyonel Ekranlar, Video Wall’lar, Dokunmatik ekranlar tek bir noktadan tek bir yazılımla aynı anda kontrol edilebilir ve ekranların durumu görüntülenebiliyor.CYN_9722_600
Samsung ekranlar enerjinin kesildiği durumlarda bile yeniden kendi kendine açılabilir ve kaldığı yerden planlanan içeriği göstermeye devam eder. Bildiğiniz gibi zorlu rekabet koşulları nedeniyle enerji verimliliği ve tasarruf da işletmeler için çok önemli hale gelmiş durumda. Samsung Profesyonel Ekranlar kendi kendine istenen gün ve saatte otomatik olarak kendini açabilir, kapatabilir, ortamdaki ışık seviyesini algılayan sensörü sayesinde ekranın parlaklık seviyesini ayarlayarak yatırımcının elektrik faturasını azaltır. Samsung ekranlar elle açılıp kapatılmak zorunda olmadığından işletmecinin kafasını işgal edecek bir problem olmaktan çıkar. Bir kez ayarlandıktan sonra hem tasarruf sağlar hem de gereksiz yere çalışmayarak ömrünü kendi kendine uzatır.

Pınar Kaçar
Samsung BT Ürünleri Grup Kıdemli Satış Müdürü


CEVAP VER