Proline Yılın Pazarlama İş Ortağı ödülünü aldı

Proline Yılın Pazarlama İş Ortağı ödülünü aldı

PAYLAŞ

Cisco; 2015 mali yılı çerçevesinde başarılı iş ortaklarını ödüllendirdi. Bu ödüller kapsamında pazarlama alanında yaptıkları katkıları sebebiyle Proline bu yıl da ödüle layık görüldü.

Yıl boyunca başarılı çalışmaları ile dikkat çeken iş ortaklarının ödüllendirildiği etkinlikte teknolojik yatırımlar, Cisco mimarilerinde gerçekleştirilen başarılı projeler, problem çözme, müşteri ilişkileri ve satış yaklaşımları baz alınarak yapılan seçim ile 15 kategoride ödül alan 13 Cisco iş ortağından birisi “Yılın Pazarlama İş Ortağı” alanında gösterdiği başarı ile Proline oldu.

Cisco olarak 20 yıldır Türkiye’de iş ortakları ile gerçekleştirdikleri etkin çalışmalarla fark yarattıklarının altını çizen Cisco Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Işıl Hasdemir “ Önümüzdeki dijitalleşme sürecinde müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak amacıyla üreteceğimiz katma değerli çözümlerle geleceği iş ortaklarımızla birlikte tasarımlamak istiyoruz. Bizim için başarının anahtarı etkin bir ekosistem kurmaktan geçiyor. Bu nedenle iş ortaklarımızın başarılı projelerini takdir ediyoruz ve onlarla birlikte büyüyeceğimize inanıyoruz. Proline ile sürdürdüğümüz verimli iş ortaklığını  “Yılın Pazarlama İş Ortağı” ile ödüllendirmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

proline cisco

Proline Pazarlama Yöneticisi Hazal Alagöz ise aldıkları ödül ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Türk teknoloji şirketi Proline olarak kendi geliştirdiğimiz “Güvenli ve Akıllı Şehirler” çözümleri dışında, sistem çözümleri ve veri merkezi teknolojilerinde de trendleri analiz ederek müşterilerimize maliyet ve rekabet avantajı sağlayan çağdaş çözümler sunuyoruz. Bu çözümlerimiz ile müşterilerimize maksimum katma değer sağlamayı hedef alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güçlü iş ortakları sayesinde büyük başarılara imza atılacağının bilincinde olarak Cisco gibi küresel bir marka ile birlikte başarılı projelere imza atıyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Cisco tarafından sunulan bu ödül, birlikteliğimizin başarısının önemli bir kanıtıdır.” dedi.

Teknolojideki gelişmeler güvenliğe bakışı değiştiriyor

CEVAP VER