Prolink, Huawei Distribütörü Oldu

Prolink, Huawei Distribütörü Oldu

PAYLAŞ

Huawei, bilişim pazarının öncü ve vizyoner distribütörü Prolink ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Huawei’nin ölçeklenebilir ve zengin ürün portföyünü, iş ortakları ile birlikte karşılamayı hedefleyen Prolink, Huawei veri iletişim ağı, veri depolama ve sunucu çözümlerinden oluşan ürün portföyünün pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini üstlenecek.

Huawei-Prolink-Ekip

Prolink ile gerçekleştirilen işbirliğinden son derece memnun olduklarını söyleyen Huawei Türkiye Kurumsal Çözümler İstanbul Bölge Direktörü Eren Serçe, “Prolink ile gerçekleştirdiğimiz distribütörlük anlaşmasıyla Huawei veri iletişim ağı, veri depolama ve sunucu çözümlerinden oluşan ürün portföyümüzün dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini başarıyla gerçekleştirmek için önemli bir adım attık. Prolink’in sektördeki uzmanlığı sayesinde, Huawei’nin ölçeklenebilir ve zengin ürün portföyünü, iş ortakları ile birlikte karşılanacağına inanıyoruz” diye konuştu.

Prolink Genel Müdürü Ken Bradley, “Huawei ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğiyle globalde büyüme kaydeden bir marka olan Huawei’nin zengin portfoyünü, Prolink’in bilgi birikimi ve güçlü kadrosu ile marka gücüne yerel destek sağlayacağız. Alanında öncü ve vizyoner bir firma olan Huawei ile birlikte yaptığımız işbirliğiyle Huawei’nin zengin ve kaliteli ürün portföyü ile, uzman teknik kadromuz, güçlü finansal yapımız, hızlı lojistik hizmetleri ve pazarlama faaliyetlerimiz ile çözüm sunduğumuz proje yönetiminde, Huawei’nin gücüne güç katacağımıza gönülden inanıyoruz” dedi.

Avea ve LG Electronics Güçlerini Birleştirdi

CEVAP VER