DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi

DenizBank, İnovasyonda Dünyanın 1 Numarası Seçildi

PAYLAŞ

DenizBank, finansal hizmet sektörünün bankacılık yönetimi alanında dünya çapında en saygın kurumlarından ABD merkezli Bank Administration Institute (BAI) ve ABD Bankalar Birliği (ABA) tarafından inovasyon alanında verilen 2014 yılı BAI Bankacılık İnovasyonu Ödülleri’nde “Dünyanın En İnovatif Bankası” seçildi.

DenizBank, dijital alanda sektöre kazandırdığı, fark yaratan uygulamalarıyla global arenada takdir toplamaya devam ediyor. DenizBank, bu kapsamda son olarak, bankacılık alanındaki en yenilikçi uygulamaları değerlendiren ve uluslararası platformlar arasında en saygını olarak kabul edilen BAI – Finacle Global Banking Innovation Awards 2014’te (BAI Bankacılık İnovasyonu Ödülleri 2014) Türk bankacılık sektörü adına önemli bir başarıya imza attı.

DB_BAI_3

Yarışmada büyük bölümü dünyadaki “ilk”leri temsil eden 5 uygulaması ile 3 ayrı kategoride finale kalan DenizBank, İç İşleyişte İnovasyona Dayalı Gelişim kategorisinde müşteri memnuniyetini artıran Inter-Collect uygulaması ile birinci olurken, FastPay ve diğer yenilikçi ürünleri ile 2014 yılında “Dünyanın En İnovatif Bankası” ödülüne layık görüldü.

DenizBank’ın, “En Yenilikçi Ürün ve Hizmet”, “Kanal İnovasyonu” ve “İç İşleyişte İnovasyona Dayalı Gelişim” kategorilerinde finale kaldığı yarışmada toplamda 13 bankanın beş kategoride 22 projesi son elemeye dahil edildi.

Samsung Türkiye Kurumsal Mobilite’nin Yükselişine Dikkat Çekiyor


CEVAP VER