Türk Telekom ve PTT, Pttcell için 2022’ye kadar anlaştı


Türk Telekom, PTT’nin Pttcell markasıyla geniş kitlelerle buluşturduğu mobil iletişim hizmetlerinin şebeke ve teknik altyapısını 2022’ye kadar sağlamaya devam edecek.

Gerçekleştirilen iş birliği anlaşması kapsamında, Pttcell ’in mobil şebeke ve teknik altyapısı, 2022 yılına kadar Türk Telekom tarafından sağlanmaya devam edecek. PTT A.Ş.’nin yaklaşık 2 bin noktasından sunulacak olan Pttcell abonelik hizmetleri; Türkiye’nin her köşesindeki kullanıcılara, Türk Telekom’un mobil şebekesi ve alt yapısı ile ulaştırılacak. İş birliği kapsamında en güncel mobil teknoloji Pttcell müşterileri ile buluşturularak 1 milyon Pttcell kullanıcı sayısına ulaşılması hedefleniyor.

Tüm Türkiye’ye hitap eden, her ihtiyaca ve bütçeye uygun, isteyene internet,  isteyene dakika anlamında avantajlı tarifeler sunacak olan Pttcell’e abone olmak için PTT şubelerine başvurulması gerekiyor. Tarifeler, kampanyalar ve ek hizmetler hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılar Pttcell.com.tr ve 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’nden 7/24 destek alabiliyor.

Pttcell’den yepyeni bir tarife: Yeni Dünya Tarifeleri

Türk Telekom ve PTT A.Ş. arasındaki Ptt cell iş birliğinin uzatılmasının yanı sıra, Ptt cell müşterilerine sunulan teklif, içerik ve faydalar da yenilendi. Pttcel, tüm müşteri segmentlerinin farklı iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için, 6GB’a kadar mobil data seçeneklerine sahip “Yeni Dünya Tarifeleri” sunacak. Verimli, hızlı, güvenli ve ekonomik kullanımı esas alan mobil hizmetleri, kullanıcılarına dakika ve internet kullanımı açısından esnek ve zengin tarife seçenekleri sunacak. Ayrıca Ramazan ayına özel olarak tüm müşterilerine sahurda geçerli 10GB internet hediye edilecek.

SSD meraklılarının tüm ihtiyaçları için Kingston KC1000


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here