Razer X Fossil Gen 6: Oyuncular İçin Akıllı Saat!

Fossil Group, oyuncular için en önemli markalardan olan Razer ile gerçekleştirdiği ilk işbirliğini duyurdu ve bu bağlamda da oyuncular için özel olarak hazırlanan Razer X Fossil Gen 6 akıllı saat görücüye çıkarıldı. Peki bu saati özel kılan detaylar neler?

Akıllı bileklikler ve akıllı saatler, uzun süredir hayatımızda. Ancak oyun severleri öncelikli konuma getirerek hazırlanan ürünlerin çok da fazla olduğunu söylemek güç. Bu bağlamda, Razer X Fossil Gen 6 ‘in özel bir ürün olduğunu başta söylemek lazım.

Razer X Fossil Gen 6, teknik detaylarına bakıldığında, aslında Fossil’in en gelişmiş akıllı saat platformu Gen 6’dan farklı değil, aynı detaylara sahip. Bu yeni ürünü Gen 6’dan farklı kılan detaylar ise, tasarımı ve yalnızca 1337 adet olarak limitli sayıda üretilmesi.

Oyuncular için hazırlanan bu akıllı saat, Snapdragon Wear 4100+ çipsetiyle geliyor ama saatin işletim sistemi versiyonu Wear OS 3 olmayacak. En azından kutudan çıktığında bu versiyon olmayacak, ama 2022 içinde bu güncellemenin geleceği ifade ediliyor.

Razer X Fossil Gen 6, 44mm siyah kasaya sahip. Üç tane özel saat arayüzü var ve tabii ki arayüzde Razer’ı ifade eden pek çok irili ufaklı detay yer alıyor. Ayrıca saatin 22mm değiştirilebilir silikon kayış seçenekleri de var. Bunlar da iki tane; siyah ve Razer’ın ikonik yeşil rengi olmak üzere.

Razer X Fossil Gen 6: Oyuncular İçin Akıllı Saat!

Peki ya oyuncular için hazırlanan bu akıllı saat için belirlenen fiyat nedir?

Ürün, yakın zamanda hem Fossil hem de Razer’ın online satış mağazalarında, 329 dolar fiyat etiketiyle satışta olacak. Tekrar etmek gerekirse, sınırlı sayıda üretildikleri için kısa sürede tükenmeleri muhtemel. Tükenince de bu tip ürünlerin genellikle eBay gibi sitelerde daha yüksek fiyatlara satıldıklarına şahit oluyoruz.

Razer X Fossil Gen 6: Oyuncular için hazırlanan akıllı saat özellikleri:

Paslanmaz çelik kasa
44mm kasa boyutu
1.28’’ dokunmatik ekran (326 ppi)
Yüzerken kullanılabilir (3 ATM’ye kadar suya dayanıklı)
Tuşları özelleştirilebilir
Değiştirilebilir kayışlar
Snapdragon Wear 4100+ çipsetiyle geliyor
Wear OS aracılığıyla Google Play’deki YouTube Music ve Spotify Premium gibi uygulamaları indirebilir ve offline olarak müzik dinleyebilirsiniz.
Bağlanabilirlik: Bluetooth 5.0 LE, Wi-Fi, GPS, NFC SE
Sensörler: Accelerometer, Gyroscope, Compass, Altimeter, PPG Heart Rate, SpO2, Off-body IR, Ortam ışığı
Wear OS by Google işletim sistemi
8 GB depolama ve 1 GB RAM
Manyetik yatağı aracılığıyla 4 pin USB hızlı şarj sistemi

İlgili Haberler

>> iPhone Kullanıcıları İçin Yakında Harika Bir WhatsApp Güncellemesi Yolda!