Realme 11 Pro+ 200 MP Kamera İle Fark Yaratacak!

Realme 11

Realme 11 serisine ait Pro+ modeli, 200 MP kamera ile geliyor. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Realme akıllı telefon serilerinin ülkemizde de ilgi gören modeller olduğunu biliyoruz. Hatta Realme 10 modeli, fiyat performans odaklı akıllı telefonlar arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Çünkü söz konusu modelin, hem performans hem de kamera tarafında beklentileri sonuna kadar karşılıyorken, 10.000 TL’lik fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim.

Serinin sonraki modeli olan Rea­lme 11 serisinin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği hakkında henüz ortaya çıkan net bir detay olmasa da Realme 10 serisi Türkiye’de satışa sunulduğu için Realme 11’in de gelmesi bekleniyor. Çok süre geçmeden serinin Pro ve Pro Plus modellerine ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. İddialara göre Realme 11 Pro+ modeli, 200 MP çözünürlüğünde bir lens ile karşımıza çıkacak. İşte yeni modeller hakkında tüm detaylar.

Realme 11 Pro+ 200 MP Kamera İle Fark Yaratacak!

Rea­lme 11 serisinin resmi olarak Mayıs ayında piyasaya sürüleceğini geçtiğimiz günlerde sevenlerine duyurdu. İlk olarak söz konusu modelin Çin’de tanıtılması, daha sonrasında ise Çin’de yeterli ilgiyi gördüğü takdirde Avrupa ile beraber Türkiye’ye giriş yapması bekleniyor. Arkadaki dairesel kamera adasına dair bir teaser paylaşıldı. Realme 11 Pro+’nın ana özellikleri TENAA’da açıklandı ve sızdırılan Dijital Chat Station kaynağına göre, 2.6GHz CPU’nun olduğu görülüyor.

Realme 11

Realm­e 11, MediaTek imzalı Dimensity 7 serisi yonga setine sahip olacak. bir parçasıdır. Realme 11’in ortaya çıkan posterini incelediğimizde ise serinin 11 Pro+ modelinin yuvarlatılmış kenarlara ve 1080p çözünürlüğe sahip 6,7 inç AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Telefonun 200 MP ana sensörü ve 1/1,4 inç‘lik bir boyut ile gelecke. Sömz konusu lensin Samsung ISOCELL HP3 olacağı tahmin ediliyor.

Ultra geniş kamera tarafında 8 MP sensör geliyor. Ayrıca 2 MP bir eklenti birimi vardır. TENAA’dan Realme 11 Pro+ TENAA’dan Realme 11 Pro+ İlginç bir şekilde, 11 Pro+‘nın 5.000 mAh pil için 80W veya 100W olmak üzere iki şarj seçeneği var. Yeni telefonun 16 GB’a kadar RAM ve 1 TB depolama alanı olduğu onaylandı ve tüm cihazın sadece 183 gram ağırlığında olduğu söyleniyor.

İlgili Haberler

>> Az Bilinen 5 Sosyal Medya Platformu: Bunları Hiç Duymadınız