Realme Buds Air 2 Neo tanıtıldı: Uygun fiyata yüksek performans fırsatı

Realme Buds Air 2 Neo
Google News Abone Ol

Realme’nin uygun fiyata yüksek performans vadeden kablosuz kulaklığı Buds Air 2 Neo tanıtıldı. Aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip, Türkiye’de satışa sunulacağı tahmin edilen yeni kablosuz kulaklık hakkında işte tüm ayrıntılar.

Realme şu ana kadar 3 adet TWS kulaklık tanıtmıştı. Bu 3 kulaklık da Türkiye pazarına açıldı. Buds AirBuds Air Neo ve Buds Q modelleri ülkemizde çok sevilmişti. Fakat bu 3 modelde de Aktif Gürültü Engelleyici (ANC) özelliği mevcut değildi. Realme, AirPods tasarımına benzeyen yeni modeli Buds Air Pro ile ANC özelliğini kullanıcılarının deneyimlemesini sağlamaktaydı. Aradan bir süre geçti ve Realme, yeni ANC özelliğine sahip kablosuz kulaklık için çalışmalara başlamıştıi. Sonunda o model tanıtıldı.

Realme, en son modeli Buds Air 2’yi, 2 ay önce tanıtmıştı. Söz konusu modelin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Aktif gürültü engelleyisi ile önce çıkan modelin, siyah ve beyaz renk seçenekleri de, tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biriydi. Ülkemizde de söz konusu modelin hala ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Şuanda 500-550 TL arasında fiyat bandına sahip olan modelden daha uygun fiyatlı bir kulaklık, yakında Realme tarafından tanıtıldı.

Realme Buds Air 2 Neo, aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip en uygun model

Realme Buds Air 2 Neo, aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip en uygun modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Realme açısında baktığımızda ise en uygun modeli olduğunu söyleyebiliriz.

Genel olarak tasarımı incelediğimizde Buds Q modeline benzer bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. Teknik detaylarında ise, 28 saatlik bir pil ömrünün olduğunu görüyoruz. Aktif gürültü engelleyici açık kullanıldığında ise bu kullanım ömrü 22 saate düşüyor. Ortalamasına baktığımızda ise, kullanıma bağlı olarak 20-25 saat arası bir kullanım imkanı sunduğunu belirtelim.

Realme Buds Air 2 Neo

Bluetooth 5.2 desteği olan kulaklıklar, oyun moduna alındığı takdirde 88 ms gecikme sunuyor. Bu gecikme oranı her ne kadar yüksek gibi anlaşılsa da, bu kulaklığın bir oyuncu kulaklığı olmadığını unutmayın.

İlk olarak Pakistan’da satışa sunulacak olan modelin fiyatı da belli oldu. 53 dolar fiyat etiketine sahip olan modelin Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İlgili Haberler

>> Realme V13 5G, 90Hz Ekran Ve Uygun Fiyat Etiketiyle Gelebilir

>> En Popüler Akıllı Telefon Modelleri Bakın Hangileri Oldu: Bomba Gibi Liste (28 Mart – 3 Nisan)


CEVAP VER