Realme, Yeni Kablosuz Kulaklık ve Yeni Akıllı Saatini Tanıttı!

Çinli teknoloji firması Realme, kısa süre önce yeni kablosuz kulaklığı Buds N100 ve yeni akıllı saati TechLife Watch S100’ü resmen tanıttı. İki ürünün de bütçe dostu, yani uygun fiyat etiketleriyle teknoloji severlere sunulması planlanıyor. İşte detaylar.

Realme TechLife Buds N100, uygun fiyatlı bir kablosuz kulaklık, ama gerçek kablosuz kulaklık olmadığını söyleyelim. Yani her ne kadar telefona ya da tablete bağlamanız için bir kablosu olmasa da, boynunuzdan geçirmeniz gereken bir kablosu bulunuyor.

Realme, bu ürünü için “Güçlü ses ve uzun süreli dinleme deneyimi” ibarelerini kullanıyor. Çünkü ürün, tek şarj ile 17 saate kadar müzik dinleme imkânı sunabiliyor. Öte yandan, ürünün 9.2mm dinamik sürücülere sahip olduğunu ve kulak içi tasarımda geldiğini belirtelim. Muhtemelen kutudan yedek kulaklık başlıkları da çıkacak ve kulak boyutunuza göre uygun olanı seçebileceksiniz.

IPX4 sertifikası bulunan bu kablosuz kulaklık, su sıçramaları ve terlemeye karşı dayanıklı. Yani isterseniz dış mekân kullanımlarında, spor yaparken de tercih edebilirsiniz.

Bluetooth 5.2 kablosuz bağlantı teknolojisine sahip olan ve bağlı cihazla 10 metre mesafeye kadar kablosuz bağlantısını koruyabilen ürün, gri ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. İlk satışları 15 Mart itibarıyla başlayacak olan kulaklığın fiyatı da 17 dolar. TL olarak hesapladığımızda, yaklaşık 254 TL yapıyor.

Realme, Yeni Kablosuz Kulaklık ve Yeni Akıllı Saatini Tanıttı!

Realme’nin tanıttığı bir diğer ürün, TechLife Watch S100 hakkında da detayları paylaşmak gerekirse…

TechLife Watch S100 akıllı saat, 1.69 inç değerde LCD ekrana sahip ve bu ekranda dokunmatik mekanizma bulunuyor. Kandaki oksijen miktarını ölçebilen ve kalp ritminizi takip edebilen ürün, aynı zamanda IP68 suya ve toza karşı dayanıklılık sertifikasına sahip. Yani ürünü bir süre yüzerken bile kullanabilirsiniz.

Cihazın dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi ise, deri ısınızı ölçebiliyor olması. Böylece vücut sıcaklığınız hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz. Tabii şu hatırlatmayı yine yapalım. Bunlar, tıbbi ürünler değil.

TechLife Watch S100, bünyesinde 20’den fazla farklı spor modu ve 110’dan fazla saat yüzüne, yani kadrana sahip. Realme, ürünün tek şarj ile 12 güne kadar deneyim sunabildiğini belirtiyor. 14 Mart itibarıyla ilk satışı gerçekleştirilecek olan saat, 26 dolar fiyat etiketine sahip. TL olarak hesapladığımızda, yaklaşık 389 TL yapıyor.

İlgili Haberler

>> Twitter ‘a Yeni Özellik Geldi! Resimlere Açıklama (Alternatif Metin) Nasıl Eklenir?