Salesforce1 Lightning Connect Geliyor

Salesforce1 Lightning Connect Geliyor

PAYLAŞ

Software AG, işletmelerin kritik iş uygulamalarını üçüncü parti arka ofis sistemlerine entegre etmelerini sağlayan Salesforce1 Lightning Connect gerçek zamanlı entegrasyon aracını webMethods ürünü ile desteklediğini duyurdu.

webMethods’ın yeni Lightning Connect özelliği sayesinde işletmeler, artık farklı sistemler üzerindeki tüm verilerine Salesforce altyapısıyla ulaşabilecekler. Yeni Lightning Connect ile güçlendirilen webMethods Lightning Connect, veri erişiminde çıtayı yükseltmenin yanı sıra, işletmenin tamamında şeffaflık sağlamanın en hızlı ve kolay yolunu sunuyor.

webMethods Lightning Connect, ister ana bilgisayarda ve bulutta, ister güvenlik duvarının arkasında ve Oracle, SAP gibi geleneksel ERP sistemlerinde kilitli olsun, işletmelerin herhangi bir uygulama içindeki herhangi bir veriye doğru zamanda ve istedikleri anda erişmelerini sağlıyor.

 WEBMETHODS_logo_4C

Hizmet Olarak Platform’da (PaaS) yeni dönem

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Salesforce1 Platformu’nun üstün başarısından güç alarak geliştirilen Salesforce1 Lightning, Hizmet Olarak Platform’da (PaaS) yeni bir döneme imza atıyor. Salesforce, saniyeler için yapılandırılabilen Lightning ile her bir Salesforce uygulaması için her cihaza optimize edilebilen yeni bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Geliştiriciler ve kurumsal kullanıcılar ise, Lightining sayesinde her cihazın ve ekranın boyutuna uygun, özelleştirilmiş kullanıcı arayüzleri yaratabiliyorlar.

Diğer entegrasyon uygulamalarından farklı olarak Lightning Connect ile dakikalar içerisinde basit bir konfigürasyon yapılabiliyor ve Salesforce zamanı geçmiş hiçbir veriyi kopyalamıyor veya saklamıyor.

Buluta Yeni Bir Soluk Getiren BizCloud Türkiye’de

CEVAP VER