Samsung, 11 Ocak tarihinde CES 2021 etkinliğinde karşımıza çıkacak!

CES 2021
Google News Abone Ol

Samsung’un CES 2021 etkinliği çevrimiçi olacak ve Samsung’un web sitesinden canlı olarak izlenebilecek. İşte tüm detaylar.

Samsung, yaptığı resmî açıklama neticesinde CES 2021 etkinliğine katılımını onayladı. Şirket, CES 2021‘de çevrimiçi olarak bir çok ürününü kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. Her yıl gerçekleşen CES etkinliği, bu yıl da 11-14 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek.

Samsung CES 2021 etkinliğinde neler sunacak

Her Ocak ayında Las Vegas Kongre Merkezi’nde on binlerce teknoloji severi bir araya toplayan etkinlik, aynı zamanda bir çok markaya da ev sahipliği yapıyordu. Özellikleri yeni ürünlerin tanıtımı konusunda, teknoloji meraklı insanlara, ilgililere en kolay ulaşım aracı olarak görülüyordu. Önümüzdeki yıl gerçekleşecek olan CES etkinliğinde; 4K ve 8K televizyonlar, kulaklıklar, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve drone gibi ürünler tüketicilerin beğenisine sunulacak.

CES etkinliğinin Samsung tarafını incelediğimizde ise, ilgilisine ürün tanıtmanın en kolay yolu olduğu, şov yaptığı bir etkinlik olarak görülüyor. Samsung, CES etkinliklerinde, devasa boyuta sahip konsept ekranlarını, ilginç televizyonlarını ve yeni modellerini tanıtıyor. Geçtiğimiz yıl Samsung, Q950TS 8K QLED sıfır çerçeveye sahip modelini CES etkinliğinde kullanıcılarına sunmuştu. CES 2021 etkinliğinde ise çok daha iyi tasarımlara sahip 8K ekranlar bekleniyor. 

CES 2021

CES 2020 etkinliğinde televizyonlar ile birlikte, bir çok soundbar modeli tanıtılmıştı. CES 2021’de ise, Alexa ve Google asistan destekli daha fazla model Samsung tarafından tanıtılması bekleniyor.

Samsung CES 2021’de Galaxy S21 ailesini de tanıtacak. Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modellerinin olduğu bu serinin, yakın zamanda tasarım videoları ortaya çıktı. Beklenilen performansı verebilecek mi, merak konusu. Fakat CES 2021‘e döndüğümüzde, Samsung’un akıllı telefonlarından çok televizyonlarına ve ses sistemlerine ilgi göstereceği bir etkinlik olacak gibi görünüyor. Bununla beraber, yeni teknolojilerine de kullanıcılarına sunacaktır.

Samsung, CES 2021’de 11 Ocak günü sevenleri ile buluşacak. Türkiye saati ile 17.00’da Samsung web sitesi üzerinden izlenebilecek. Daha fazla ayrıntı için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S21 serisi tasarım videosu yayınlandı!

>> Galaxy Buds Pro, gümüş rengiyle görüldü!


CEVAP VER