Galaxy Buds Pro, gümüş rengiyle görüldü!

Galaxy Buds Pro, gümüş rengiyle görüldü!

Galaxy Buds Pro.
Google News Abone Ol

Samsung Galaxy S21 ailesiyle beraber tanıtılması beklenen Galaxy Buds Pro modelinin görselleri ortaya çıktı. İşte detaylar.

Samsung’un Galaxy Buds + modelinin devamı olacağı düşünülen Galaxy Buds Pro modeli, Buds +‘dan tam bir yıl sonra tanıtılacak. Henüz hakkında teknik ayrıntılar belli olmasa da yeni modelin tasarımı ve rengine ilişkin detaylar belli oldu. İşte Samsung’un 14 Ocak 2021‘de Galaxy S21 ailesiyle beraber tanıtması beklenilen TWS kulaklığı Galaxy Buds Pro hakkında tüm detaylar.

Galaxy Buds Pro gümüş renk seçeneği sunacak

Yakın zamanda Endonezya Telekom Sertifikasyonu yetkilisi tarafından SM-R190 model numarasına sahip kulaklığın isminin Galaxy Bu­ds Pro olacağı onaylanmıştı. Bununla beraber 3C olarak bilinen CCC (Çin Uygunluk Belgesinden) onay aldı.

Galaxy Buds Pro.

Evan Blass, voice.com üzerinden yaptığı paylaşımda, Galaxy Buds‘un tasarım detaylarını ayrıntılı olarak görebileceğimiz bir görsel paylaştı. Paylaşılan görseli incelediğimizde, Galaxy Bud­s Pro modelinin gümüş renk seçeneği karşımıza çıkıyor. Cihazın farklı renk seçeneklerinin olması bekleniyor ancak hangi renkler olduğuyla alakalı henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Galaxy Buds Pro.

Cihazın teknik detayları hakkında sızdırılan hiçbir bilgi olmasa da yeni modelin ANC (Aktif Gürültü Engelleyici) özelliğine sahip olması bekleniyor. Koreli dev Samsung’un, Galaxy Bud­s Pro modelinin fiyatına ilişkin bir sızıntı gerçekleşmedi. Fakat yeni model, Galaxy Buds + modelinin yeni versiyonu olarak tanıtılması beklendiği için Buds + ile benzer bir fiyata sahip olacağı düşünülüyor. Bu doğrultuda Galaxy Buds Pro‘nun 150$-170$ arasında bir fiyata satılması bekleniyor. Kulaklığın tanıtım tarihi yaklaştıkça, hakkında daha fazla ayrıntılar paylaşılacaktır.

Türkiye’ye ne zaman geleceğine dair bir bilgi yok fakat 14 Ocak 2021’de tanıtıldığı takdirde 1-2 hafta içerisinde Türkiye’de de satışa sunulacaktır. Tanıtım tarihi yaklaştıkça Samsung’un yeni TWS kulaklığı Galaxy Bud­s Pro hakkında ayrıntılar gelmeye devam edecektir. Beklemede kalın.

 

İlgili Haberler

>> Galaxy S20 için Android 11 tabanlı One UI 3 çıktı

>> Redmi AirDots 3 özellikleri belli olmaya başladı


CEVAP VER