Samsung Galaxy A05s Geliyor: Uygun Fiyatlı Alternatif!

Samsung Galaxy A05s

Samsung Galaxy A05s modeli giriş segment akıllı telefonlar arasında yer almaya hazırlanıyor. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Samsung’un giriş seviyesi telefon ailesi, yeni bir üye ile genişlemeye hazırlanıyor. Şirketin yakında piyasaya sürmesi beklenen Galaxy A05s modeli, bugün sızdırılan CAD tabanlı görsellerle görücüye çıktı. Bu sızıntılar, telefonun tasarımını ve bazı özelliklerini gösteriyor.

Samsung Galaxy A05s’in boyutları, sızdırılan bilgilere göre 167,9 x 77,7 x 8,8 mm. Bu boyutlara sahip olan telefon, ön yüzünde su damlası şeklinde bir çentik barındıracak ve bu çentik, 6,6 inçlik bir ekranı içerecek. Cihaz, 25W hızlı kablolu şarjı destekleyen bir 4.000 mAh bataryaya sahip olacak ve geleneksel 3,5 mm kulaklık girişi de bulunacak. İşte yakında tanıtılacak olan Samsung’un Türkiye’ye de gelmesi beklenen yeni modeli hakkında tüm detaylar.

Samsung Galaxy A05s Geliyor: Uygun Fiyatlı Alternatif!

Samsung Galaxy A05s

Diğer teknik özellikler hala sır gibi saklansa da, Galaxy A05s’in fiyat odaklı bir telefon olması bekleniyor. FCC’den ön onayı alan telefonun yakında resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Karşılaştırma yapmak gerekirse, geçen yılın modeli Galaxy A04s, 6,5 inçlik bir ekran, Exynos 850 işlemci, 4 GB RAM, 128 GB depolama, üçlü arka kamera sistemi, 5 MP ön kamera ve 5.000 mAh pil gibi özelliklere sahipti. Bu yeni modelin ise daha hızlı şarj ile geliştirilen özelliklere sahip olduğu görünüyor. Ancak pil kapasitesinin biraz düşük olduğunu belirtmekte fayda var.

Samsung Galaxy A05s

Sonuç olarak, Samsung Galaxy A05s, uygun fiyatlı bir telefon arayanlar için çekici olabilir ve önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntıyı öğrenme şansına sahip olacağız. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği kesinleşecektir. Samsung’un genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonlarını resmî olarak Türkiye’ye getirdiğini biliyoruz. Bu yüzden yakında tanıtılacak olan Galaxy A05s modelinin Türkiye’ye gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya  çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Uzaylı Fosilleri İlk Kez Resmi Bir Alanda Sergilendi! İşte Fotoğraflar