Samsung Galaxy Fit3 Xiaomi Band Serisine Rakip Olacak!

Samsung Galaxy Fit3

Samsung Galaxy Fit3 modelinin yakın tanıtılması bekleniyor. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung, uzun süredir beklenen Galaxy Fit3’ü nihayet resmen duyurdu. Yenilikçi giyilebilir cihaz, önceki modeline kıyasla %45 daha büyük bir ekran sunarak kullanıcı deneyimini geliştiriyor. 1,6 inçlik AMOLED ekranıyla Fit3, daha fazla bilgi görüntülemek ve daha kolay kullanmak için ideal bir boyuta sahip. Cihazın sağ tarafında yer alan tek bir tuş ve hızlı çıkarma mekanizması, kullanıcıların kolayca erişim sağlamasını sağlıyor. Ancak, kablosuz şarj özelliği bulunmaması dezavantaj olarak öne çıkıyor.

Samsung Galaxy Fit3 Xiaomi Band Serisine Rakip Olacak!

Samsung Galaxy Fit3

Bunun yerine, özel bir şarj cihazıyla şarj ediliyor. Galaxy Fit3, Düşme Algılama ve Acil SOS gibi güvenlik özelliklerini destekleyen ilk cihaz olma özelliğini taşıyor. Özellikle Acil SOS, kullanıcıların bir düğmeye hızlıca basarak acil durumda belirlenen kişilerle iletişime geçmelerini sağlıyor. Samsung, Fit3’ün 208 mAh bataryasıyla tek şarjla 13 güne kadar dayanabileceğini iddia ediyor. Bu, kullanıcıların cihazlarını sık sık şarj etme ihtiyacını azaltarak pratik bir kullanım sunuyor. Fit3, 100’den fazla antrenman türünü destekliyor ve kullanıcıların spor aktivitelerini takip etmelerine olanak tanıyor.

Samsung Galaxy Fit3

Ancak, cihazda GPS bulunmaması, açık hava aktiviteleri için eşleştirilmiş bir akıllı telefonun kullanılmasını gerektiriyor. Fit3 ayrıca uyku takibi, adım sayısı ve stres seviyelerini izleyerek kullanıcıların sağlık ve refahlarını takip etmelerine yardımcı oluyor. Gri, Pembe Altın ve Gümüş renk seçenekleriyle sunulan Fit3, Asya, Avrupa, Orta Amerika ve Güney Amerika’da ilk olarak piyasaya sürülecek ve daha sonra diğer bölgelere yayılacak.

Samsung Galaxy Fit3

Samsung’un giyilebilir teknoloji konusunda özellikle akıllı bileklik tarafında son yıllarda pazar payının bir hayli düştüğünü biliyoruz. Özellikle Çinli üreticilerin giyilebilir teknoloji konusunda gelişmesiyle akıllı bilekliklerin hakimiyeti Çinli markalara geçti. Fakat Fit3 modeli ile beraber oklar tersine dönebilir. Böylelikle sunduğu teknolojiler ve tasarım ile söz konusu modelin tercih edilen akıllı bileklikler arasında yer alacağını düşünüyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni detaylar ortaya çıkacaktır. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Akıllı Saatleri Yapay Zeka Kullanacak: Yepyeni Teknoloji