Samsung Galaxy Fit 3 Tasarımı, Özellikleri ve Fiyatı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’tan yeni bir akıllı bileklik yolda! Gizmochina’da yer verilen bilgilerde, yeni Galaxy Fit 3’ün hem görselleri hem de teknik özellikleri sızdırıldı. Evet, henüz resmi duyuru olmasa da ürünün şimdiden hazır olduğu ve içinde bulunduğumuz şubat ayında satışa sunulacağı düşünülüyor. Şu an bahsedilen fiyat etiketi ise, 99 dolar. İşte diğer detaylar.

Samsung Galaxy Fit 3 akıllı bilekliğe ait olduğu iddia edilen bazı görseller, teknik özellikler ve fiyat bilgisi yayınlandı.

Aşağıda gördüğünüz fiziksel kutuların perakendecilere götürüldüğü ve Samsung’un da yakın zamanda resmi duyuruyu yapacağı söyleniyor. 99 dolarlık fiyat etiketinin olacağı söylenen bu bileklikler, egzersiz tutkunları için yeni bir çözüm olabilir.

Samsung Galaxy Fit 3 özelliklerine göz atalım

Render görsellerden yola çıkacak olursak Samsung Galaxy Fit 3, ekran tarafında dikdörtgen tasarım dikkat çekiyor. Sağ tarafta bir tane fiziksel tuşa yer veriliyor ve ekranın dokunmatik olduğu bildiriliyor. Cihazın üzerinde yakınlık sensörü ve optik kalp atış sensörü var. Öte yandan, yine arka tarafta şarj yatağı bağlantısı da gözlerden kaçmıyor. Söylentilerde, kayışların kolaylıkla çıkarılıp takılmasına imkân sunan bir klips sisteminin kullanıldığı da belirtiliyor.

Samsung Galaxy Fit 3, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip. Ana gövdenin metal, kayışların ise silikon olduğu bildiriliyor. Bu arada, resmi çıkıştan sonra muhtemelen farklı malzeme ve tasarım detaylarına sahip kayışlar da hazırlancaktır.

Samsung Galaxy Fit 3 Tasarımı, Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Fit 3’ün hem IP68 hem de 5 ATM suya karşı dayanıklılık sertifikalarının olduğu da söyleniyor. Böylece ürünü açık denizde yüzerken ve hatta dalarken de keyifle kullanabileceksiniz. Tabii bu söylenenler doğru çıkar ise.

Bilgilerin devamında, ürünün ekran boyutunun 1.57 inç değerde olduğunu belirtelim. Dokunmatik özellikli Amoled ekranın dış mekân kullanımlarında da iyi performans sunması bekleniyor.

Üründe uyku takibi, stres takibi ve düşme algılayıcı gibi özelliklerle birlikte 100’den fazla farklı spor moduna yer verilmesi bekleniyor. Ek olarak tek şarj ile ürünün 13 güne kadar deneyimlenebileceği de bildiriliyor.

Bazı sektör kaynakları, Samsung Galaxy Fit 3’ün 26-29 Şubat tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleştirilecek olan MWC 2024’te resmiyet kazanacağını söylüyor.

Yeni detaylar oldukça haberdar edeceğiz.

İlgili Haberler

>> Asus Zenfone 11 Ultra Tasarımı Görücüye Çıktı. İşte Görseller!