Samsung Galaxy Pro ve Pro 360 dizüstü bilgisayarların görüntüleri sızdı


Samsung Galaxy Pro ve Pro 360 ait fotoğraflar sızdı. Bu fotoğraflar iki cihaza şimdiye kadar en net olarak görmemize olanak sağladı. Yakın zamanda Samsung’un yeni dizüstü bilgisayarlarını satışa çıkartırken görebiliriz. İşte detaylar.

Samsung’un yakında çıkacak olan iki dizüstü bilgisayarının görüntüleri sızdı. Bu görüntüler sayesinde dizüstü bilgisayarlar hakkında yorum yapmamıza olanak sağlıyor. Sızıntıyı yapan Evan Blass, dizüstü bilgisayarların Nisan ayı başlarında tüketicinin mağazada karşılaşabiliryorumunu yaptı.

Galaxy Book Pro’nun hem mavi hem de gümüş renkte iki farklı renk modeli olacak. Ayrıca Pro 360‘ın renk modeli baktığımızda lacivert ve altın rengi olacağı belirtiliyor. Her iki modelinde 13 ve 15 inç ekranlara sahip olacağını ifade etti. Blass, Pro 360’ın Samsung’un S Pen kalemini destekleyeceğini doğruladı ve görüntüleri, dizüstü bilgisayarların bazı varyantlarının numpad içeren tam boyutlu klavyeler içereceğini gösteriyor. Resimlerde, Pro 360 bir USB Type-C bağlantı noktasına, kulaklık girişine ve microSD kart yuvasına sahip gibi görünürken, Pro, kart yuvası ve kulaklık girişine yanında bir Type-A bağlantı noktası ile gösteriliyor.

Samsung Galaxy Pro

Samsung Galaxy Pro ve Pro 360 rengarenk

Bu iki modelin varlığını, SamMobile’ın ocak ayında dizüstü bilgisayarların SIG’ye kayıtlı olduğunu fark etmesiyle öğrendik. Ayrıca dizüstü bilgisayarlar hakkında farklı haberlerde ardı ardına geldi. Bir önceki sızıntının sahibi WalkingCat, dizüstü bilgisayarlar için OLED ekranlar, Thunderbolt 4 ve isteğe bağlı LTE desteği dahil olmak üzere dizüstü bilgisayarların daha fazla özelliğini ortaya çıkarmıştı. Ayrıca dizüstü bilgisayarların Intel 11. Nesil işlemcilerini çalışacakları söylentiler arasında. Galaxy Book Pro’nun 15 inçlik versiyonu Nvidia MX450 ayrık grafiklerle sahip olacağı söylentiler arasında. WalkingCat’e göre Galaxy Book Pro, Mayıs ayında Galaxy Book Go adlı ARM tabanlı bir dizüstü bilgisayarla birlikte piyasaya sürülecek.

Dizüstü bilgisayarın henüz fiyatları konusunda bir bilgi bulunmuyor. Ama bu konu hakkında bir bilgi geldiğinde en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sizler Samsung’un yeni dizüstü bilgisayarları hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce dizüstü bilgisayarları renkleri ve sızdırılan özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler

>>Uygun fiyatlı Samsung Galaxy Tab A7 Lite modelinin teknik özellikleri sızdırıldı!