Samsung Galaxy S21 Render görüntüleri ortaya çıktı!

galaxy s21
Google News Abone Ol

Yakın zamanda piyasaya çıkması beklenen Galaxy S21 modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. İşte tüm detaylar. 

Galaxy S21 veya Galaxy S30 olarak isimlendirileceği düşünülen Samsung’un yeni modeli hakkında render görüntüleri paylaşıldı. Paylaşılan görüntülerden önce @OnLeaks sayesinde bu görüntüleri edindiğimizi belirtelim. Çünkü render görüntülerinde gayet sağlam kaynaklara sahip olan bir oluşum. Daha önce render görüntülerini paylaştığı modellerin aynı tasarım ile piyasaya sürüldüğünü belirtmeden olmaz. Bu yüzden paylaşılan G­ala­xy S21 tasarımının büyük ihtimal gerçek olduğunu söyleyebiliriz. 

Galaxy S21 tasarımı nasıl olacak

Ana hatlara baktığımız zaman kibar bir çerçeve yapısına sahip. Aynı zamanda metal bir çerçeveye sahip olduğunu da görmekteyiz. Arka tarafında ise dikey olarak dizilmiş 3 adet kamera kurulumuyla bizi karşılıyor. Bu 3 kameranın hasar görmesini engelleyen bir kamera muhafazasına da sahip. Note 10 serisinde gördüğümüz, kamera muhafazasının yanına entegre edilmiş flaş dikkatimizi çekiyor. Ön tarafına ise düz, kıvrımsız bir ekran ile karşımıza çıkacak. Ön paneldeki delikli ekran tasarımının da gayet şık durduğunu söylemeliyiz. 

samsung galaxy s21

Fotoğraflardan tahminle 6,2 inç civarında bir ekran boyutuna sahip diyebiliriz. Ayrıca tahminlere göre 151,7 x 71,2 x 7,9 mm boyutlarına sahip olabilir. Kamera muhafazasıyla beraber bu kalınlık 9 milimetreye çıkabilir. Bunun dışında elimizde teknik özelliklerine dair henüz bir bilgi yok. 

Samsung’un yeni Galax­y S21 serisine ait modellerden, render görüntüleri paylaşılan Gala­xy S21’i inceledik. Henüz hakkında resmi bir açıklama yapılmış değil. Samsung’un Galax­y S21 modellerinin Ocak 2021’de tanıtılması bekleniyor. Samsung, Ocak 2021 tarihinde en azın üç adet model tanıtacak. Bunlar G­alaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modelleri olacak. Tanıtım tarihine 2 aydan fazla olmasına rağmen 2 modelin de tasarım görüntüleri ortaya çıktı. Yakında teknik özellikleri hakkında da sızıntılar gerçekleşecektir. Beklemede kalın. 

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy S21 Ultra tasarım görselleri sızdırıldı.

>> Samsung Galaxy A42 5G modelinin özellikleri belli oldu!


CEVAP VER