Samsung Galaxy S23 Ultra İle Çekilmiş Örnek 4K 60FPS Video

Galaxy S24 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra, yeni S23 amiral gemisi ailesinin en iddialı üyesi. Gerek büyük ekranı, gerek kalem desteği, gerekse de gelişmiş kamera özellikleriyle milyonlarca kullanıcının rüyalarını süslüyor diyebiliriz. Ürünün resmi olarak görücüye çıkmasına az bir süre kala, internette bazı örnek videolar gezinmeye başladı.

Samsung Galaxy S23 Ultra, ISOCELL HP2 görüntü sensörü teknolojisi ve 200MP çekim detayı gibi özellikleriyle kamera tarafında üst seviye sonuçlar sunmayı vadediyor. Ürün, video çekim tarafında 4K 60FPS ve 8K 30FPS gibi etkileyici değerler sunacak. Hatta aşağıdaki örnek videoda, 4K 60FPS değeriyle elde edilen akıcı detayları gözlemleyebilirsiniz.

“Peki 8K 30FPS video örnekleri yok mu?” diye sorabilirsiniz. Aslına bakarsanız geçtiğimiz gün bazı örnek videolar, bazı Twitter hesaplarında paylaşıldı. Can sıkıcı olan ise, bu örnek videolar kısa sürede kaldırıldı. Yani en azından şu an için elimizde örnek teşkil edecek 8K 30FPS videolar yok.

Şunu da yeri gelmişken hatırlatmakta yarar var. Geçtiğimiz aralık ayında gelen söylenti bilgiler, 8K 30FPS değerde video çekim özelliğinin S23 ailesindeki tüm üyelerde bulunacağı yönündeydi. Yani büyük ihtimalle S23 ve Plus’ta da olacak.

Samsung Galaxy S23 ailesi ne zaman tanıtılacak?

Güney Koreli teknoloji firması, 1 Şubat’ta The Unpacked etkinliği düzenleyecek ve üç yeni modelini görücüye çıkaracak. Üç model için de farklı ülkelerde tanıtım çalışmaları ve davetiye gönderimleri çoktan başladı.

Üç modelin de gücünü yeni nesil Qualcomm Snapdragon işlemciden alması bekleniyor. Öte yandan gelişmiş Amoled ekran ve hem kablolu hem de kablosuz hızlı şarj gibi detayları da bekliyoruz.

Samsung Galaxy S23 Ultra'nın 4K 60FPS Videosu Geldi!
Samsung Galaxy S23 Ultra

Dolunay fotoğrafları dahi çekebiliriz!

Son yıllarda bazı amiral gemisi akıllı telefonlar, Dolunay görselliğini tatmin edici düzeyde yakalayabiliyor. Az da olsa Ay yüzeyiyle ilgili detaylara göz atabiliyoruz. İşte bu akım, S23 Ultra’nın gece çekim performansıyla bir sonraki seviyeye ulaşabilir. Bu yeni ürünü satın alacak kullanıcıların büyük kısmı, bu teaser’dan yola çıkarak Ay ile ilgilenebilir ve sosyal medyada bu tip görselleri daha fazla görmeye başlayabiliriz.

İlgili Haberler

>> Dead Space Remake, Sürpriz Detaylarla Geliyor! Gizli Son!