Samsung Galaxy S24 Kameraları İçin Harekete Geçti

Samsung Galaxy S24 kamera performansından memnun değil misiniz? Merak etmeyin, Samsung yetkilileri şu günlerde yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Kameralar gerçeğe yakın renkleri daha net detaylarla yakalayabilecek. Sadece güncelleme için biraz beklemeniz gerekiyor.

Samsung Galaxy S24 kamera performansının daha iyi olmasını isteyen kullanıcılar için bir müjdemiz var. Yetkililer, kamera tarafına yönelik yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor.

Bazı Samsung Galaxy S24 sahipleri, telefonun arka kamera çekim performansından memnun değil. Bu sebeple Samsung’un resmi forumlarında açılan başlıklar ve sorulan sorular var. Kullanıcılar, bazı fotoğraf çekimlerinde detayların iyi olmadığından ve bulanık sonuçlarla karşılaşılabildiğinden bahsediyor. Konu hakkında bilgi veren bir forum yöneticisi ise, S24 ailesinin fotoğraf çekim tarafında önceki seriye kıyasla daha doğal renkler sunabildiğini ama aynı zamanda S23 ailesiyle arasında büyük farklılıkların olmadığını bildiriyor.

Öte yandan, şu an Samsung Galaxy S24 kamera performansı tarafına yönelik yeni bir güncelleme çalışması olduğunu da doğruluyor. Kısacası, şu sıralar siz de fotoğraf çekim kalitesinden memnun değisleniz, gelecek yeni güncellemeyi beklemenizde yarar var. Telefonunuzun her zaman internete bağlı ve otomatik güncelleme özelliğinin de aktif olduğundan emin olun.

Samsung Galaxy S24 Kameraları İçin Harekete Geçti

Bir süre önce yaptığımız haberimizde de Galaxy S24 Ultra’nın ekranında yaşanan bir sorundan ve çözümünün yolda olduğundan bahsetmiştik. Detayları hatırlatmak gerekirse…

Galaxy S24 Ultra problemi şu an pek çok kullanıcının canını sıkıyor. Ekran görüntüleme kalitesinde, renklerde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, bu konuda yalnız olmadığınızı bilmelisiniz.

Galaxy S24 Ultra’nın ekranında, Corning’in güncel koruma teknolojisi Gorilla Glass Armor kullanılıyor. Hem çizilmelere karşı dayanıklı hem de yansıma önleyici bir sistem bu. Bu sebeple de ekranın sunduğu renklerin biraz soluk olduğu düşünülüyordu. Oysa durum farklı. Dikkatli kullanıcılar, sorunun kaynağında yazılımsal bir hatanın olduğunu fark etti. Ekran görüntü ayarlarına gidip canlı renkler ve doğal renkler arasında geçişler yapılsa dahi önemli bir farklılığın olmadığı anlaşıldı. Bunun da yazılım bazlı bir sorun olduğu bildiriliyor.

Yeni gelişmeler oldukça sizleri haberdar edeceğiz.

İlgili Haberler

>> Yeni Prince Of Persia Hayal Kırıklığı Yarattı. İşte Sebebi