Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğini Canlı İzleyin! İşte Galaxy Z Fold 4!

Güney Koreli teknoloji firması Samsung, yeni Galaxy Unpacked etkinliği için uzun süredir çalışmalar yürütüyor ve bir yandan da basın mensuplarına davetiyeler gönderiyordu. Nihayet beklenen gün geldi! Katlanabilir ekranlı Galaxy Z Fold 4 ve dahası, bu yeni etkinlikte ilk kez resmi olarak görücüye çıkıyor.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve dahası, firmanın Galaxy Unpacked Ağustos 2022 etkinliğiyle görücüye çıkıyor. Koronavirüs başta olmak üzere pek çok sorun sebebiyle etkinlik online gerçekleştiriliyor ve firmanın resmi YouTube kanalı üzerinden canlı olarak takip edilebiliyor. İsterseniz aşağıdaki video penceresi aracılığıyla hemen etkinliğe geçiş yapabilir ve yeni tanıtılan/tanıtılacak teknolojilere göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğini Canlı Yayını Başladı. İzleyin!

Şu an, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirilen Unpacked etkinliklerinde tanıtılan ürünler ve önemli detaylar gösteriliyor. Birazdan Galaxy Z Fold 4 de dahil olmak üzere yeni ürünler tanıtılacak.

Katlanabilir ekranlı telefon denildiğinde, pek çok firma denedi ve çoğu başarısız oldu. Samsung ise, Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip serileriyle başarılı oldu

LG’den Motorola’ya, Microsoft’tan Google’a kadar pek çok üreticinin katlanabilir ekranlı telefon çalışmaları oldu ve görüldü ki çoğu başarısız oldu. Bu teknolojiyi sunmak tabii ki güzel, ama aynı zamanda kullanılabilirlik faktörünün sunulabilmesi de bir o kadar önemli. Samsung, bunu başaran nadir üreticilerden.

Bugün gerçekleştirilen Galaxy Unpacked etkinliğinde de katlanabilir ekranlı telefonların yeni dönemine tanıklık edeceğiz. Özellikle Galaxy Z Fold 4, heyecan uyandırıyor.

Bu arada, hem Z Fold 4 hem de Z Flip 4 için ön sipariş aşamalarının şimdiden başlatıldığını belirtelim. Tabii yurt dışı için konuşuyoruz. Muhtemelen resmi tanıtımdan kısa süre sonra ülkemizde de ön sipariş süreci açılacaktır.

Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğini Canlı İzleyin! İşte Galaxy Z Fold 4!

Galaxy Z Fold 4 ‘te beklenen bazı özellikler…

Galaxy Z Fold 4’ün dış ekran boyutunun 6.2 inç, tam ekran boyutunun ise 7.6 inç olması bekleniyor. Gelişmiş Amoled ekran teknolojisine yer verilmesi ve 120Hz tazeleme değerinin kullanılması muhtemel. Böylelikle katlanabilir ekranlarda da akıcı kullanım deneyimleri yaşanabilecek.

Depolama tarafında da 512GB değerinden söz ediliyor.

Sammobile’daki bilgilere göre Samsung, Galaxy Z Fold 4 ailesi için yüksek fiyatlar düşünüyor. Avrupa’daki bir perakendeci, ürünün liste fiyatlarını 256GB için 1863, 512GB depolamalı versiyon için de 1981 euro olarak göstermişti.

Bakalım resmi açıklamalar neticesinde neler göreceğiz.

İlgili Haberler

>> Hızlı Şarj Adaptörü Alma Rehberi! Nelere Dikkat Edilmeli?