Samsung Galaxy Watch 6 Fiyatı Belli Oldu: Çare Apple Watch!

Galaxy Watch 6

Samsung Galaxy Watch 6 modelinin fiyatı belli oldu. Türkiye’deki dolar artışlarını da göz önüne aldığımızda akıllı saat almak artık çok zor. İşte yakında Türkiye’ye giriş yapacak olan markanın yeni akıllı saat serisi hakkında tüm detaylar.

Samsung’un bu yıl yakın zamanda tanıtılacak olan Galaxy Watch 6 serisinin, serinin en çok merak edilen seri olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Galaxy Watch 4 serisinden sonra bizlere veda eden çarklı tasarım, ne yazık ki Watch 5 serisinde bulunmuyordu. Samsung ise bu yıl piyasaya süreceği akıllı saat modelleri için kullanıcıları dinledi ve Watch 7 serisi ile beraber söz konusu çarklı tasarımı geri geliyor. Aynı zamanda serinin önceki modellerinde karşımıza çıkan pil sorunu ise artık olmayacak. Yani Samsung geliştirdiği arayüz ile birlikte, pil tasarrufunu maksimum derecede sağlayacak. Artık Galaxy Watch 6 serisinin pili bitmeyecek. İşte fiyatı da belli olan Galaxy Watch 6 serisi hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Watch 6 Fiyatı Belli Oldu: Çare Apple Watch!

Galaxy Watch6, 40 mm grafit ve krem ​​renginde geliyor ve yalnızca Bluetooth için 319,99 € ve 4G için 369,99 € fiyatla satışa sunulacak. Yalnızca 44 mm grafit ve gümüş olarak mevcuttur, Bluetooth ile 349,99 € ve 4G ile 399,99 €. Samsung Galaxy Watch6 ve Galaxy Watch6 Classic fiyatları sızdırıldı. Galaxy Watch 6 Classic, 43 mm siyah ve gümüş renkte gelir ve yalnızca Bluetooth için 419,99 ve 4G için 469,99 € fiyatla satılır. Son olarak, 47 mm Watch6 Classic siyah ve gümüş renginde geliyor ve fiyatı yalnızca Bluetooth için 449,99 € ve 4G için 499,99 €. Samsung’un en büyük pazarlardaki takas tekliflerinin büyük bir hayranı olduğunu unutmayın.

Samsung Galaxy Watch 6

Yani bunlardan herhangi biriyle, bu tutarlardan (önemli ölçüde) daha fazlasını ödemeniz gerekebilir. Türkiye pazarındaki fiyatı hakkında henüz bir sızıntı olmasa da, serinin önceki modellerinden daha pahalı olacağını rahmin ediyoruz. Çünkü geçtiğimiz yıl tanıtılan Watch 5 serisinin, Türkiye’ye geldiği tarihte dolar kuru ve vergiler daha düşüktü. Fakat bu yıl dolar rekor seviyelerde olduğu için serinin en pahalı modellerinin yolda olduğunu görüyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> İsrail Intel Yatırımı Dudak Uçuklattı: 25 Milyar Dolar