Samsung Galaxy Z Flip 3 hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı

Uygun fiyatlı katlanabilir telefon

Samsung’un katlanabilir Z Flip serisinin ynei modeli hakkında bazı detaylar sızdırıldı. İşte Galaxy Z Flip 3 hakkında tüm ortaya çıkan detaylar.

Son zamanlarda katlanabilir modellere olan ilgi bir hayli artmakta. Yalnızca katlanabilir değil, uzayabilir, sarılabilir, bükülebilir vb. her türlü farklı tasarımlara insanlar ilgi duymaya başladı. Bazıları bu durumu, insanların artık hep aynı tasarıma sahip telefonları görmekten sıkıldığı için olarak yorumlasa da, bazıları ise büyüyen telefon ekranlarına bir çözüm için böyle bir teknoloji ihtiyacı olduğunu iddia ediyorlar. Özellikle büyük ekran hazzını yaşamak isteyen fakat daha küçük bir tasarım arayanlar için bu tarz tasarımlar tercih ediliyor.

Samsung Electronics başkanı TM Roh, bu durumun farkında olduğu için, her bütçeye uygun katlanabilir modeller piyasaya süreceğini açıkladı. Her ne kadar Z Fold 3 modeli, beklenilenden çok daha yüksek fiyat etiketine sahip olsa da, Z Flip serisinde fiyatı düşük tuttuklarını ve daha da düşük tutacaklarını da ekledi. Bu yüzden Samsung’dan önümüzdeki aylarda Z Flip serisinin haricinde daha uygun fiyata satılacak yeni katlanabilir tasarımlar da görmek muhtemel.

Paylaşılan bir rapora göre, Samsung’un 5G desteğine sahip katlanabilir modeli Galaxy Z Flip, diğer katlanabilir modellere göre önemli derecede bir düşük fiyata sahip olacak kadar düşük bir yonga seti kullanıyor. Samsung, katlanabilir modellerdeki artan maliyeti düşürmek için daha düşük işlemciler kullanacak gibi görünüyor. Bununla beraber yeni modelin bazı özellikleri hakkında da ortaya çıkan sızıntılar mevcut.

Samsung Galaxy Z Flip 3, 183 gram ağırlığında olacak

Samsung’un Z Fold serisine kıyasla daha uygun bir fiyattan sunması beklenen Galaxy Z Flip 3′ün ağırlığı ortaya çıktı. Sızıntıyı gerçekleştiren IceUniverse kaynağı, yeni modelin 183 gram ağırlığında olacağını iddia etti.

Samsung Galaxy Z Flip 3,

Toplam 3 kamera ile sunulması beklenen modelin. 15W değerinde hızlı şarj cihazı ile kutudan çıkacağı iddia ediliyor. 7 milyon katlanmaya kadar dayanıklı olması beklenen modelin ise fiyatı hakkında henüz ortaya çıkan bir bilgi bulunmuyor. Önümüzdeki aylarda yeni modelin fiyatına dair sızıntılar gerçekleşecektir. Beklemede kalın.

İlgili Haberler:

>> Android 12 Alacak Samsung Telefonlar ve Tabletler Belli Oldu. İşte Liste!

>> Samsung Katlanabilir Akıllı Telefonu Bomba Gibi Bir Özellikle Geliyor: Samsung Galaxy Z Fold 3 Şaşırtan Tasarım