Samsung Galaxy Z Fold3, Z Flip3 modellerinin çıkış tarihi belli oldu!

Z Flip3 ve Z Fold3

Samsung’un beklenen iki katlanabilir modeli, Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 cihazlarının tanıtım tarihi belli oldu. İşte tüm detaylar.

Zaman geçtikçe klasik telefon tasarımlarından farklı modellere olan ilgi artmaya devam ediyor. Özellikle katlanabili­r modeller, 2020 yılına damgasını vurmuş durumda. Çünkü Galaxy Z Fold 2‘nin bekleni­lenden daha fazla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu ilginin ardından dev markalar tarafından katlanabili­r tasarımlar ortaya çıktı. Hakkında bir çok dedikodu dolaşan, 2021’de en çok konuşulacak modellerden biri olabilecek Galaxy Z Fold 3 modelinin tanıtım tarihine ilişkin yeni iddialar ortaya atıldı. Bununla beraqwber yeni modelde kullanılacak işlemci de belli oldu. İşte Samsung’un efsane katlanır telefon serisinin yeni modeli hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Yeni modelin, Mayıs ayının ilk günlerinde ge­leceği öne sürü­ldü. Kore haber sitesi kaynağına göre Samsung’un katlanabili­r serisinin yeni modeli Mayıs ayının başında tanıtılacak. Geçtiğimiz aylarda Galaxy Z Fold 3 modelinin saha testçileri tarafından test edildiği iddia edi­lmişti. Telefonun çoktan hazır olduğunu öne süren iddia, mayıs ayında tanıtılacağı iddiasını kanıtlar nitelikte.

Samsung Galaxy Z Fold3, Z Flip3 modellerinin çıkış tarihi belli oldu!

Geçen hafta üretime geçtiği öne sürülen Z Fold3 ve Z Flip3 modellerinin ne zaman piyasaya sürüleceği belli oldu. Jon Prosser, 11 Ağustos’ta Galaxy Watch4 ve Watch Active4’ün piyasaya sürüleceğini iddia etti. Daha sonrasında ise uzun süredir beklenen iki katlanır model piyasaya sürülecek.

Z Flip3 ve Z Fold3

Söz konusu katlanabilir modellerin piyasaya sürülme tarihleri ise, 27 Ağustos olarak iddia etti. Bazı kaynaklar ise Güney Koreli devin, Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Watch4 ve Galaxy Watch Active4’ü 3 Ağustos’ta piyasaya süreceğini öne sürdü. Fakat söz konusu modellerin en zaman piyasaya sürüleceğine dair hala bir resmî açıklama bulunmuyor. Mart ayında yapılan bir sızıntıya göre ise, yeni modeller Nisan veya Haziran aylarında piyasaya sürülecekti. Fakat o sızıntının gerçekleşmediğini görüyoruz. Önümüzdeki günlerde katlanabilir modellerin ne zaman tanıtılacağına dair net bir tarih ortaya çıkacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy Z Fold3 ekran altı kamera ile geliyor: Katlanır telefonların kralı!

>> Xiaomi’den Fiyat Performans Kulaklığı: Redmi AirDots 3 Pro


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here