Samsung Kulaklık Kullanıcılarına Müjde

Samsung kulaklık kullanıcılarına müjde. Güney Koreli firma, çıkalı yaklaşık 2 sene olan gerçek kablosuz kulaklığı için yeni bir güncelleme yayınladı. Bu sayede daha stabil, sorunsuz bir performans mümkün oluyor.

Samsung, popüler kablosuz kulaklığı Galaxy Buds2 için yeni bir güncelleme yayınladı. İlk etapta şirketin anavatanı Güney Kore’de yayınlanan güncelleme, R177XXU0AWA3 etiketli ve 3.06MB büyüklükte. Güncelleme sayesinde, Galaxy Buds2 kulaklıkların şarj stabilizasyonu ve isimlendirilmemiş bazı irili ufaklı hatalar dahil pek çok düzenleme sağlanıyor.

Samsung kulaklık kullanıcılarına müjde. Eğer Galaxy Buds2 kullanıyorsanız ya da almayı düşünüyorsanız, bu haber sizin için!

Samsung Galaxy Buds2, yaklaşık 2 yıldır satışta olan bir kulaklık ve ara ara güncellemeler alarak günümüze kadar geldi. Görünüşe göre hâlâ ilk günkü performansın sunulması için çalışmalar devam ettiriliyor. Bu da haliyle müşteri memnuniyeti için olumlu bir tablo oluşturuyor.

Samsung Kulaklık Kullanıcılarına Müjde

Peki Samsung Galaxy Buds2 ne gibi özelliklere sahip?

Galaxy Buds2, ufak boyutlara sahip, ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğiyle güçlendirilmiş bir gerçek kablosuz kulaklık.

Pek çok kulaklıktan farklı olarak bu ürün, tam 5 farklı renk seçeneğiyle teknoloji severlere sunuluyor: Gri, siyah, zeytin, mor ve beyaz.

Her bir kulaklık sadece 5 gram ağırlıkta. Taşıma ve şarj kutusu ise, 41,2 gram ağırlıkta.
Ürünün kutusunun içinde kulak yapınıza göre seçim yapabileceğiniz farklı boyutlarda silikon başlıklar bulunuyor.

Samsung Galaxy Buds2, Bluetooth 5.2 kablosuz bağlantı teknolojisi yardımıyla akıllı cihazlarınıza bağlanabiliyor. Hem Android hem de iOS tarafından uyumlu performanslar sunabiliyor.

Dokunmatik sensörleri bulunan ve aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan ürün, aynı zamanda toplamda 6 mikrona da sahip. Bu da daha anlaşılır, daha berrak telefon görüşmeleri demek.

Taşıma ve şarj kutusunun 427mAh, kulaklıkların her birinin de 61mAh pili bulunuyor. Cihaz, tek şarj ile normal kullanımda 5 saatlik deneyim elde etmenizi sağlayabiliyor.

Son olarak da fiyat unsuruna gelelim isterseniz. Ürün, şu an Samsung Türkiye resmi websitesi üzerinden 1500TL satış fiyatı etiketiyle alınabiliyor.

Yeni güncelleme haberleri oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yalnızca Samsung kulaklıklar için değil, diğer üreticilerin ürünleriyle de ilgili gelişmeleri sunacağız.

İlgili Haberler

>> Hogwarts Legacy İnceleme Puanları Geldi