Samsung Telefon Şifresi Kırma 2021 (Denendi Çalışıyor)

Samsung Temmuz güncellemesi

Samsung telefon şifresi kırma 2021 en fazla yapılan aramalar içerisinde yer alıyor. Özellikle son dönemlerde bu tür aramalar çok daha fazla artış gösterdi. Bunu nasıl kısa ve pratik bir şekilde yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Samsung tarafından geliştirilen telefonlarda şifre kırmak aslına bakarsanız çok fazla zor değil. Sadece birkaç uygulamayı çalıştırmanız gerekiyor. Her ne kadar güvenlik önlemlerini alsa bile yine de Samsung, şifresini unutan kullanıcılara zorluk çıkarmak istemiyor.

Samsung telefon şifresi kırma 2021: USB hata ayıklama özelliği

Samsung cihazınızın şifresini unuttuysanız USB hata ayıklama özelliğini kullanabilirsiniz. Cihazınızda bu özelliği aktif hale getirdikten sonra şu bağlantıya tıklayıp dosyayı indirebilirsiniz. Hemen ardından indirdiğiniz sıkıştırılmış dosyayı C diskine yine aynı isimle çıkartın. Komut satırını çalıştırdıktan sonra cd C:/ADB komutunu girin.

Samsung Telefon Şifresi Kırma

Karşınızda belirecek olan ekrana adb shell rm /data/system/gesture.key komutunu girdikten sonra enter tuşunu kullanın. Bu işlemler ile birlikte cihazınız yeniden başlayacak. Artık şifrenizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Android Device Menager ile şifre kırma

Samsung cihazınızda yer alan Android aygıt yöneticisi özelliği ile şifrenizi değiştirmeniz mümkün. Bunun için Samsung cihazınızda kullandığınız Google hesabınız ile girişinizi başlatın. Hemen ardından karşınızda şifresini sıfırlamak istediğiniz cihazlar görünecek. Bunlar içerisinden seçtiğiniz cihaz hakkında kilitle seçeneğini kullanın.

Geçici bir şifre oluşturduktan sonra kilit ekranı ayarları bölümünden bu geçici şifreyi devre dışı bırakabilir ve ayarlamak istediğiniz şifreyi oluşturabilirsiniz. Bu yöntemi kullanarak Samsung cihazınızın şifresini kırmak işte bu kadar kolay.

Find My Mobile yöntemini kullanarak Samsung cihaz şifresi kırma

Samsung akıllı telefonlarda yer alan Find My Mobile özelliği sayesinde cihazınızın şifresini sıfırlamanız mümkün. Samsung marka modellerde bulunan özellik şu bağlantı üzerinden kullanılabiliyor. Eğer özellik cihazınızda aktif bir şekilde bulunuyorsa site aracılığıyla Samsung hesabınıza girin.

Hemen ardından sol kısımda bulunan ekran kilidini aç kısmına tıklayın. Burada bir ekran içerisinde kutucuk çıkacak. Bu bölüme yeni şifrenizi kaydedin. Böylece Samsung cihazınızın hem şifresini kırabilir hem de yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

Tüm bu yöntemler yasal yolları kullanmanız için anlatıldı. Kötü amaçlar için kullanmanızı önermiyoruz.

İlgili Haberler:

>> PlayStation 5 Güncellemesine Katılabilirsiniz: Nasıl Yapacağınızı Anlattık

>> PlayStation 5 Güncellemesine Katılabilirsiniz: Nasıl Yapacağınızı Anlattık