Samsung Yeni İşletim Sistemi Güncellemesinde Zorlanıyor

Samsung yeni işletim sistemi

Samsung yeni işletim sistemi güncellemesi hakkında kötü haberler dolaşıyor. Son zamanlarda çıkan söylentiler, Haziran ayı içinde Samsung’un yeni işletim sistemi güncellemesini yayınlayacağını öne sürüyordu. Ancak yeni bilgilere göre durum pek de böyle değil.

Samsung, Galaxy S23 serisi dahil olmak üzere One UI 6.0 beta programını başlatma planları yapıyor. Galaxy S23 sahipleri ve diğer kullanıcılar, Android 14 tabanlı yazılımın kararlı sürümü piyasaya çıkmadan önce beta sürümünü deneme fırsatı yakalayacaklar. Ancak, son duyuruların aksine, One UI 6.0 beta güncellemesi Haziran ayında sunulmayacak.

Samsung Yeni İşletim Sistemi Güncellemesinde Problemler

Twitter, henüz piyasaya sürülmemiş mobil ürünler hakkında bilgi edinmek için popüler bir platform haline geldi. Güvenilir ve sağlam bir geçmişi olan bilgi kaynakları olduğu gibi, bazı hesaplar ise sadece temelsiz tahminleri güvenilir bilgilermiş gibi sunmaya çalışıyor. Son zamanlarda Samsung’un Haziran ayında veya yakın bir zamanda One UI 6.0 beta sürümü üzerinde çalıştığına dair pek çok dedikodu ortaya çıktı. Ancak, bu iddia pek gerçekçi görünmüyor.

Samsung yeni işletim sistemi

Samsung’un yeni işletim sistemi güncellemesine ilişkin kötü haberler var. One UI 6.0 beta sürümünün bu ay içinde piyasaya sürüleceği konusunda herhangi bir bilgi almadık. Eğer Haziran ayında çıkacaksa, kaynaklarımızın bununla ilgili bir bilgiye sahip olması gerekirdi. Ancak gerçek şu ki, gelen bilgiler Twitter’da yayılan heyecan verici haberleri doğrulamıyor.

Samsung Yeni İşletim Sistemi Hakkında Yeni Tarihler

ABD, One UI 6.0 beta programının Samsung Members uygulaması üzerinden sunulacağı pazarlardan biri olacak, ancak henüz Haziran ayı içinde bir yayın planı olmadığına dair herhangi bir işaret bulunmuyor.

Geçen yıl, Samsung Galaxy S22 serisi için One UI 5.0 beta programını Ağustos başında başlatmıştı. Bu yıl, Galaxy S23’ün aynı dönemde One UI 6.0 beta sürümüne erişim sağlama olasılığı daha yüksek. Ancak, bu durumun Haziran ayında gerçekleşme ihtimali oldukça düşük.

Samsung yeni işletim sistemi güncellemesiyle ilgili beklentilerimizi korumalı ve Ağustos ayına kadar beklemeliyiz. Ne zaman çıkacağını kesin olarak söylemek mümkün olmasa da, Samsung’un kullanıcılarını memnun etmek için en iyi çabayı göstereceği kesin.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy M34 5G Yolda: Uygun Fiyatlı 5G Telefon!