SAP S/4HANA Cloud Türkiye kullanıcılarının hizmetine sunuldu

SAP S/4HANA Cloud Türkiye kullanıcılarının hizmetine sunuldu

PAYLAŞ
SAP S/4HANA Cloud

SAP, akıllı bulut tabanlı kurumsal kaynak planlama (ERP) çözümü SAP S/4HANA Cloud ’u Türkiye’de kullanıcıların hizmetine sunduğunu duyurdu.

Yapay Zekâ, Öğrenen Makineler ve Gelişmiş Analitik gibi son teknolojilerle donatılmış S/4HANA Cloud; sağladığı hız ve esneklikle, büyümek isteyen işletmelere anında değer katıyor ve satın alma maliyetinde %40 civarında tasarruf avantajı sağlıyor. 3 ayda bir ücretsiz güncellemelerle en güncel yeniliklere ulaşma imkânı veren SAP S/4HANA Cloud’un global markalar arasına girmek isteyen Türk işletmelerine çok büyük fırsatlar sunacağını söyleyen SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan, SAP’nin bu akıllı ERP çözümünün işletmeleri daha yenilikçi ve akıllı işletmelere dönüştüreceğine dikkat çekti.

SAP S/4HANA Cloud ile işletmeler daha yenilikçi ve akıllı işletmelere dönüşecek

Kurumsal uygulama ve yazılım alanında dünya lideri SAP, Öğrenen Makineler (Machine Learning), Gelişmiş Analitik (Advanced Analytics) ve Yapay Zekâ (Artificial Intelligence) yetenekleri ile zenginleştirilmiş, “SAP S/4HANA Cloud” Akıllı ERP çözümünü Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşturuyor.12 Eylül’de Çarşamba günü Les Ottomans Hotel’de düzenlenen lansmanda SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan ve SAP EMEA Güney Bölge Sorumlusu, S/4HANA Cloud ERP Çözümleri Başkan Yardımcısı Jose Valles, işletmeleri daha ‘akıllı’ hale getirecek yeni nesil ERP çözümünün özelliklerini ve avantajlarını anlattı.

SAP S/4HANA Cloud; ürün ve hizmet odaklı farklı endüstrilerdeki müşterilere hizmet veren yeni nesil bir “Akıllı Bulut ERP” çözümü. SAP S/4HANA’nın proje yönetimi, üretim, satış yönetimi, stok ve tedarik zinciri yönetimi, finans ve satın alma alanlarındaki güçlü yetenekleri; müşterilerine anında değer, maliyet tasarrufu ve verimlilik artışı sağlıyor. Sistem üzerinde öğrenen algoritmalar ve yapay zekâ yeteneklerine sahip akıllı ERP çözümü SAP S/4HANA Cloud; iş süreçlerinin sadeleştirilmiş kullanıcı deneyimi ile düzenlenmesine yardımcı oluyor. İşletmeler, üç ayda bir gelen güncellemelerle en güncel yeniliklere ulaşıyor ve bu sayede değişen iş koşullarına hızla uyum sağlayabiliyor. Akıllı teknolojileri kullanan şirketlerde ürünlerin pazara sunum süresi yüzde 20 ila yüzde 50 oranında azalırken, işletmeler yüzde 5 ila yüzde 10 oranında gelir artışı elde edilebiliyor. Ayrıca, bu teknolojiler sayesinde şirketler bakım maliyetinde de yüzde 10 ila 40 oranında tasarruf sağlarken iş kazalarını da yüzde 10 civarında azaltabiliyor.

Cisco, NetAcad ile 150 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor


CEVAP VER