Sisteminiz Taşınırken Çalışmaya Devam Edin


Veri yedekleme ve iş sürekliliği konusunda dünyanın en çok tercih edilen markalarından olan Double-Take, sunucular arası taşıma çözümü Double-Take Move ile sunucuların servis dışı kalmadan yedeklenmesini sağlıyor.

Double-Take’in yaratıcısı Vision Solutions ve dünyanın en büyük bilişim firmalarından Microsoft, ortak bir çalışmaya imza atarak, Double-Take Move ürünü ile Vmware’den Windows Server 2012 Hyper-V ve Microsoft Azure’a kolay taşıma sunuyor.

Servis dışı kalmaması gereken sunucular için

Double-Take Move, sunucuları kesinlikle servis dışı kalmaması gereken firmalar için taşıma organizasyonlarında etkinliği kanıtlanmış bir çözüm olarak öne çıkıyor. Kendi veri merkezlerini Vmware’den Hyper-V’ye taşıyan kurumlar için Double-Take Move, önemli maliyet avantajlarından faydalanarak, veri taşımayı her zamankinden daha kolay ve daha verimli hale getiriyor.

Bütün sistem taşınabiliyor

Double-Take Move, kullanıcıların operasyonlarını askıya almadan ya da durdurmadan bütün sistemin taşınmasına izin verirken, iş ortaklarına ve firmalara her türlü platform kombinasyonunda sıfıra yakın kapalı kalma süresi ve sıfır risk sunuyor. Bu da kullanıcıların ve uygulamaların taşıma işlemi gerçekleşirken verimliliğini kaybetmemesini sağlıyor.Alan_Arnold

System Center 2012

Double-Take Move, Microsoft’un System Center 2012 içindeki bütün süreci otomatik hale getiriyor. Double-Take ve System Center’in tam yönetim entegrasyonu, kullanıcıların canlı sanal makinelerini gerçek zamanlı olarak;

 

  • Sıfıra yakın kapalı süresi
  • Otomatik cutover
  • Test cutover
  • WAN optimizasyonu
  • Otomatik VM hazırlığı

Gibi özellikleri ile taşıma, yapılandırma ve keşfetmesine izin veriyor.

Karmaşıklığı yok etmek için tasarlandı

Taşıma operasyonlarına destek vermek için Microsoft ile çalışmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Vision Solutions Baş Teknoloji Sorumlusu (CTO) Alan Arnold, “Double-Take Move, taşıma işlemlerinde gerçekleşen gereksiz kapalı kalma süresini ve karmaşıklığını yok etmek için tasarlanmıştır”  bilgisini paylaştı.