SmartMessage CRM ile satış ve pazarlama arasında köprü olacak!

SmartMessage CRM

SmartMessage yeni çözümü ile CRM ile satış ve pazarlama arasında köprü görevi görecek. İşte SmartMessage CRM çözümü hakkındaki detaylar.

CRM’i etkili bir biçimde kullanmak, pazarlamacılara bugünün iş dünyasında önemli fırsatlar sunuyor. CRM’in avantajlarından faydalanırken, çok kanallı (omnichannel) kampanyalar geliştirmek ve otomasyon kabiliyetlerini kullanmak, kusursuz müşteri deneyimi sunmanın yolunu açıyor.

SmartMessage, satış ve pazarlama profesyonellerine bu alanda yardımcı olacak önemli bir çözüm geliştirdi. 

SmartMessage CRM neler sunuyor?

Dünyada 2 binden fazla markanın tercihi olan SmartMessage çok kanallı (omnichannel) pazarlama platformu, güçlü dijital kampanya & izin yönetimi  ve pazarlama otomasyonu özellikleriyle pazarlamacıları güçlendiriyor.

Microsoft Dynamics 365 ile entegre edilen SmartMessage, farklı iş birimlerinin dijital kampanyalarından. daha iyi sonuçlar almalarına ve müşteri memnuniyetini artırmalarına yardımcı oluyor. 

Veeam Microsoft bulut platformları için yeni yedekleme çözümleri geliştirdi!

SmartMessage yeni çözümü sayesinde kullanıcıların ileri seviye otomasyon özelliklerine sahip büyütme faaliyetlerine liderlik etmelerini sağlıyor ve müşteri yolculuğu yönetimi konusunda da onlara yardımcı oluyor.

Pazarlamacılar CRM dâhilindeki kitlelerine e-posta, SMS/MMS ve push gibi kanalları kullanarak etkin bildirimler ulaştırabiliyor ve kampanyalar gereçekleştirebiliyor.

Çözümün güvenilirliği ve yüksek performansı; SmartMessage’ın, milyonlarca tüketiciye bu kanallar üzerinden ulaşım sağlayan finans sektörüyle uzun yıllar boyunca elde etmiş olduğu deneyimin bir sonucu olarak ortaya çıkıyor.

SmartMessage’ın pazarlama otomasyonunda önemli bir fark olan kompleks olay zinciri yönetim kabiliyeti, pazarlamacıların hem iç hem dış verilere dayanarak kampanyalar yürütmelerine olanak tanıyor.

SmartMessage CRM

Çok adımlı, çok aksiyonlu ve olay temelli kampanyalar yürütebilme esnekliği, kullanıcıların pazarlama faaliyetlerinin etkisini artırabilmelerini sağlıyor. Çok kanallı (omnichannel) kampanyaların verimli olmasını sağlamak üzere hayata geçirilen bu çözüm ayrıca satış ekipleri için müşteri adaylarını skorlama gibi aksiyonları da destekliyor. 

SmartMessage’ın CRM uygulaması, özelleştirilebilirlik ve işletme büyümesine uygun ölçeklenebilirlik sunarak kurumlarda görev alan pazarlamacıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Çözüm, zamanla değişiklik gösterebilecek gereklilikleri esneklikle karşılayabiliyor.

Çözüm sayesinde satış ve pazarlama ekipleri Microsoft Dynamics 365’ten çıkış yapmalarına gerek kalmadan kampanyaları kolayca yürütebiliyor. Ayrıntılı izleme ve raporlama özellikleri, gelecekte hayata geçirecekleri kampanyalarda daha iyi sonuçlar almalarına yardımcı oluyor.

Uygulamanın sunduğu “sürükle ve bırak” özellikli e-posta düzenleyicisi, URL kısaltma olay temelli pazarlama iş akışlarının kolayca oluşturulması gibi özellikler kurumlara zaman kazandırırken, aynı zamanda satış ve pazarlama departmanlarının da maliyet yükünün azalmasını mümkün kılıyor.