Veeam Microsoft bulut platformları için yeni yedekleme çözümleri geliştirdi!

Danny allan

Veeam Microsoft bulut platformları için yeni yedekleme çözümleri geliştirdi. Peki, bu yedekleme çözümleri neler sunuyor?

Veeam Software, bugün Orlando Florida’da, Microsoft Office 365 için yeni Veeam yedekleme çözümü ürününü tanıttı.

Şirket, buna ek olarak, Microsoft Ignite katılımcılarına, Microsoft Azure iş yükü için yenibir yerel bulut veri koruma çözümü olan “Microsoft Azure için Veeam Yedekleme” ürününü sundu.

Bu yeni çözümler, şirketin bulut stratejisini destekleyecek ve Microsoft kullanıcılarına daha fazla veri koruması, ölçeklenebilirlik ve bulut tabanlı verilerinin kontrolünü sağlayacak.

Office 365’in altyapısının çalışma süresinin sorumluluğu Microsoft’a, veri yedekleme ve yönetimi sorumluluğu ise kullanıcıya ait.

Microsoft 365 için yeni yedekleme sistemi!

Veeam Microsoft 365 için yeni yedekleme v4, Microsoft’s Azure Blob Storage ile doğrudan entegrasyon sağlarken, Office 365 verilerini Azure’da tutmak isteyen şirketlere bunu yapmak için uygun maliyetli. ölçeklenebilir ve güvenli bir çözüm sunuyor.

Bu son sürüm, aynı zamanda Microsoft SharePoint ve OneDrive İş’i yedeklemek için ek performans geliştirmeleri de ekliyor.

Kullanım kolaylığı, yeni Microsoft için Veeam Backup’ta, Microsoft Azure pazarından dolayı anahtar teslim olarak yer alıyor.

Bununla birlikte yerel anlık görüntüler. ve Veeam yedeklemeleri için dosya düzeyinde kurtarmalar gibi özellikler de güçlü kurtarma özellikleri arasına eklendi.

Sektörde bir ilk olan bulut maliyet tahmin edici özelliği ise müşterilere, dahaçok maliyet kontrolü ve tasarruf sağlayacak.

Veeam Backup & Replication ile birleşmesi sayesinde de müşterilerin kendi bulut verilerini kontrol etmelerine, bulut, sanal ve fiziki verilerinin. yanı sıra Azure yedeklerini de koruyup yönetmelerine imkan verecek.

Yeni Veeam Microsoft 365 için yeni yedekleme v4, cloud-first şirketlerin Office 365 yedeklemelerini Azure’de depolamak isteyen BT karar vericilerine bunu yapabilmeleri için düşük maliyetli Azure Blob Depolama’dan yararlanan cloud-optimised çözümler sunuyor. Yeni sürümün önemli avantajları arasında, müşterilere yönelik kolaylıklar bulunuyor.

  • Nesne depolamasıyla maliyetleri düşürün ve yalnızca tüketileni ödeyin.
  • Sınırsız depolama kapasitesiyle sınırsız ölçeklenebilirlik özelliğinden yararlanın.
  • Herkese açık bulutta (public cloud) yerleşimi kolaylaştırın ve kolay planlamalar yapın.
  • Yerel-bulut veri koruması: Yerel anlık görüntüler, Veeam yedekleri ve Microsoft Azure Blob’da uzun süreli veri saklama için optimize edilmiş bulut desteği ile Azure işyükleri için inşaa etmek.
  • Güçlü, güvenilir kurtarma teknolojileri: Yerel anlık görüntülerin ve Veeam yedeklemelerinin dosya düzeyinde kurtarılması ve şirket içi veri merkezine veya başka bir Veeam destekli bir ortama geri yükleme olanağı sunmak ve endüstri lideri RTO’lar elde etmek.
  • Maliyet tasarrufu: Endüstride, ilk bulut maliyeti tahmin aracı ile yedeklemeye başlamadan önce aşırı maliyetlerden kaçınmak için sözleşme ücretlerini simüle etmek.