Spotify 2020 Yılı Özetine Nasıl Bakılır

Spotify 2020 Yılı Özetine Nasıl Bakılır

Spotify 2020 yılı özetine
Google News Abone Ol

Bugün yayınlanan Spotify 2020 yılı özetine bakmak aslında pek zor değil. Ancak bazı kullanıcıların henüz bu özeti görmediği ortaya çıktı.

Dünyanın en büyük müzik dinleme platformları içerisinde yer alan Spotify, her geçen gün hem içerik hem de yazılım bakımından ciddi bir güç kazanıyor. Özellikle 2020 yılında firmanın çok yüksek bir kullanıcı sayısına ulaştığını biliyoruz. Elbette bunu boşuna başarmadı. Bugüne kadar gerçekleştirdiği güncellemeler ve kullanıcılara sunduğu avantajlar kullanıcı sayısını artırdı.

Şirketin özellikle 2020 yılının zor geçmesi nedeniyle özel bir jest yapacağı herkes tarafından bekleniyordu. Şimdi ise yeni yeni ortaya çıkan hikayeler özelliğinin ilk defa bugün kullanıldığını görüyoruz. Üstelik uygulama çok konuşulacak bir ilke imza attı.

Spotify 2020 yılı özetine bakmak oldukça kolay

Bu uygulamayı kullanıyorsanız 2020 yılında neler dinlediğinizi veya hangi müzik türlerine yöneldiğinizi görmeniz mümkün. Ayrıca uygulamada çok farklı bilgilere de yer verilmesi planlanıyor.

Spotify 2020 yılı özetine

  • En çok dinlediğiniz şarkıyla ilk ne zaman tanıştığınız.
  • Bu yılın fazlasıyla zor geçtiği ancak sizin buna iyi bir şekilde direndiğiniz mesajı.
  • Yıl boyunca en çok dinlenen 100 şarkı.
  • Hangi şarkıyı daha çok hangi zamanda dinlediğiniz.

Tüm bunların bilgisi Spotify uygulamasının ana ekranında hikayeler bölümünde yer alıyor. Hemen üst kısımda yer alan hikayeleri açarak bunları görebilirsiniz.

Spotify 2020 yılı özetine bakarsanız fazlasıyla duygulanmanız mümkün. Mobil uygulama ve web sürümüne baktığınızda bu yıl içerisinde müzik ile alakalı tüm bağlantılarınızı görebilirsiniz. Aslına bakarsanız Google haritalar uygulamasına da benziyor diyebiliriz. Google şirketi düzenli olarak sizin nerelere gittiğinizi ve hangi yerlerde gezdiğinizi rapor haline getirerek sunuyor.

Spotify uygulamasının Apple ve YouTube gibi rakipleri var. Bu rakiplerin son derece dişli olması onu yenilikçi davranmaya itiyor. Elbette bu yenilikçilik aynı zamanda kullanıcıların yararına oluyor. Spotify 2020 yılı özetine bakmak bu avantajlardan birisi olur.

Birçok kullanıcı şu anda kendi müzik geçmişine ayrıntılı bir şekilde bakmak istiyor. Eğer ana ekranda hikayeler bölümünü görmezseniz telaş yapmayın. Muhtemelen kısa süre içerisinde sizin de hikayeniz ana ekranda görünecektir. Hikayenizi gördükten sonra hissettiklerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Spotify En Çok Dinlenenler Listesi Açıklandı. İşte O Liste

>> Spotify Fiyatlarına Zam Yapılabilir Ortalık Fena Karışacak


CEVAP VER