Starfield İnceleme Puanları Belli Oluyor!

Starfield inceleme puanları belli oluyor! Bethesda’nın yıllardır üzerinde çalıştığı yepyeni aksiyon RPG oyunu, nihayet görücüye çıkıyor. Geri sayımın tamamlanmasına çok az kaldı!

Starfield inceleme puanları bugün belli oluyor. Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen yapım, PC ve yeni nesil Xbox konsol sahibi oyuncular için 6 Eylül itibarıyla raflarda yerini alacak. Tabii ön sipariş verdiyseniz, oyuna erken erişim sağlayabileceksiniz. Erken erişim, 1 Eylül, yani yarın itibarıyla başlıyor.

Starfield İnceleme Puanları Belli Oluyor!

Starfield, Bethesda’nın 29 yıl sonra hazırladığı ilk yeni marka ünvanına sahip. Uzay ve bilim kurgu temalı bu aksiyon RPG oyununda, binden fazla farklı gezegen bulunuyor ve oyuncular bu gezegenlere seyahat ederek büyük bir kısmını keşfetme imkânına sahip oluyor.

Oyuncular, yalnızca oyundaki karakterlerini değil, aynı zamanda kullanacakları gemilerini de belirleyebilecek, özelleştirebilecek ve bu sayede daha özel oyun deneyimleri yaşayabilecek.

Starfield, Creation Engine 2 motoruyla inşa edilmiş bir oyun. Dolayısıyla şimdiye dek Bethesda Game Studios tarafından hazırlanan en iyi görsel kaliteye sahip oyun olabilir. Ek bilgi olarak, oyun motoru tarafında id Software yetkililerinin de katkılar sunduğunu söylemeliyiz.

Starfield inceleme puanları bugün yayınlanacak!

Starfield inceleme puanları gelir gelmez bu haberimizi güncelleyerek detayları sizlerle paylaşacağız. Gün içinde tekrar bu habere uğramayı ihmal etmeyin.

İlgili Haberler

>> iPhone 15 Pro Max İle Ay Çekimi Yapmak Mümkün!