Stranger Things Sezon 4 – İlk 8 Dakika İzle

Stranger Things Sezon 4 için geri sayımın sona ermesine çok az bir süre kaldı. Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan serinin 4. sezon – 1. kısmı, 27 Mayıs itibarıyla yayımlanacak. 2. kısım ise 1 Temmuz’da yayımlanacak. Öyleyse size 4. sezonun ilk 8 dakikasını sunalım. İyi seyirler.

Stranger Things Sezon 4 ‘ün 1. kısmı, 27 Mayıs itibarıyla yayımlanacak. Diziyi izleyebilmek için bir Netflix hesabına sahip olmanız gerekiyor. Netflix Türkiye, ilk gösterime az bir süre kala, 4. sezonun ilk 8 dakikasını içeren bir tanıtım videosunu resmi YouTube kanalında yayımladı.

Stranger Things 4 | İlk 8 Dakika | Netflix başlıklı video, 3 günlük dilimde yaklaşık 130 bin kez izlendi. Yanlış anlaşılma olmasın, bu rakam, yalnızca Netflix Türkiye YouTube sayfasının verilerini içeriyor.

8 dakika uzunluğundaki videoda Türkçe altyazı desteğinin olduğunu da belirtelim.
İyi seyirler.

Stranger Things Sezon 4, serinin şimdiye dek hazırlanmış en uzun sezonu olacak

Movieweb sitesindeki bilgilere göre Stranger Things Sezon 4, serinin önceki sezonlarına kıyasla çok daha uzun ve çok daha fazla detaya sahip olacak. Hatta serinin yaratıcıları, sezon finali bölümünün adeta bir film gibi uzun olduğunu dile getiriyor. Özellikle 7 ve 9. bölüm, yeni sezondaki en uzun bölümler.

“Peki ama en uzun bölüm, ne kadar sürüyor?” diye soruyorsanız, şu an kesin olmasa da buna da bir cevap var.

Yetkililer, 9. bölüm üzerinde artık son düzenlemeleri yaptıklarını, ama bu bölümün 2 saatten uzun bir süreye sahip olacağını belirtiyor. Yani normal bir dizide bölüm uzunluğunu 40-50 dakika olarak hesaplarsak, adete 3 bölüme denk bir bölüm hazırlanıyor diyebiliriz. Sezon 4 ‘te her bölümün 1 saatten uzun olmasının beklenildiğini de ekleyelim.

Yani yıllardır milyonlarca hayranın bekleyişine değecek gibi görünüyor. Umarız hayal kırıklığı yaratılmaz.

Bu arada Sezon 4’teki olaylar, Sezon 3’teki olayların hemen 6 ay sonrasında başlıyor. Sevilen karakterler, yeni karakterler ve tabii ki farklı lokasyonlarla heyecan verici bir final sunulmak isteniyor.

Stranger Things Sezon 4 - İlk 8 Dakika İzle

İlgili Haberler

>> WhatsApp ‘tan Eski iPhone Kullanıcılarını Endişelendiren Haber