TCL 30 Serisi Akıllı Telefonlar Tanıtıldı! İşte Detaylar

TCL 30

Mobil Dünya Kongresi’nde beş yeni TCL 30 Serisi akıllı telefon tanıtılıyor: TCL 30 5G, TCL 30+, TCL 30, TCL 30 SE ve TCL 30 E.  Bu cihazların her biri, herkesin erişebileceği zengin özelliklere sahip deneyimler sunuyor. Bu akıllı telefonlar, yakın zamanda ABD pazarına özel olarak duyurulan TCL 30 XE 5G ve TCL 30 V 5G’ye katılıyor.

Yeni duyurulan tüm TCL 30 Serisi akıllı telefonlarda bulunan akıllı, kullanımı kolay 50 MP kameralarla manzara fotoğrafları, portreler ve yakın çekim sahneler gerçeğe yakın ayrıntılarla yeniden üretiliyor.

TCL’in kamera geliştirmeleri, akıllı telefon görüntüleme deneyimini en üst düzeye çıkarıyor. Steady Snap, zamanı duraklatıyor ve hareket halindeki nesneleri net bir şekilde yakalıyor; Yüz İzleme özelliği hareket halindeki portreler için mükemmel bir özellik olarak öne çıkıyor; Otomatik Yakalama, geniş açılı selfie’ler için çerçeve içine daha fazla arkadaş almayı kolaylaştırıyor.   TCL 30

Bu akıllı telefonlarda TCL’in ekran mirası da öne çıkıyor. 6,52 inçlik mini çentikli ekran, güvenilir bir şekilde iyi görüntüleme deneyimleri sağlamak için TCL 30 SE ve TCL 30 E’yi süslerken, TCL 30 5G, TCL 30+ ve TCL 30’daki 6,7 inç FHD+ AMOLED ekranlar zengin kontrast, keskin renkler, derin siyahlar ve sinematik görüntüler sergiliyor. TCL’in öncü ekran teknolojisi NXTVISION, beş akıllı telefonun tamamında göz koruması odaklı gelişmiş görseller ve çoklu modlar sunuyor.

TCL 30 5G, TCL30+ ve TCL30, ultra ince 7,74 mm ince tasarıma sahip olup yalnızca 185 gr. ağırlıklarıyla avuç içine ve cebe mükemmel bir şekilde sığıyor. Beş cihazın tamamı 5.000 mAh veya üzeri kapasitede büyük pillerle geliyor ve hızlı şarjı destekliyor. Böylelikle sabahtan akşama kadar kolaylıkla süren pil ömrü sunuyorlar.TCL 30

TCL 30 Serisi Akıllı Telefon Yanı Sıra Yeni TCL Tablette Tanıtıldı

TCL, MWC 2022’de tablet portföyünü de üç yeni ürünle genişletiyor. Yakın zamanda piyasaya sürülen TCL NXTPAPER 10’ların ardından gelen TCL NXTPAPER MAX 10, TCL’in beğenilen NXTPAPER Serisinin en son üyesi. TCL NXTPAPER MAX 10’da Wi-Fi veya 4G LTE konfigürasyonu bulunuyor. Hangisini seçerseniz seçin bu cihaz; öğrenme, eğlence ve yaratıcı araçları güvenilir pil ömrü ile avuçlarınıza getiren olağanüstü yetenekli bir tablet.

Tabletin sürükleyici 10,36 inç NXTPAPER ekranı ve %83 ekran-gövde oranı, kâğıt benzeri geniş bir ekran yüzeyi oluşturuyor. Büyük bir ekranda not defterine, okumaya, film izlemeye, oyun oynamaya ihtiyaç duyduğunuzda bu tablet ihtiyacınızı tamamen karşılıyor. Ekran benzersiz birçok katmanlı sistemden oluşuyor, her katman zararlı mavi ışığı filtrelemede ve görüşü korumada kendi rolünü başarıyla yerine getiriyor. Yansıyan ışığı azaltan parlama önleyici cam katmanıyla tamamlanan NXTPAPER MAX 10; daha rahat, doğal bir okuma ve yazma deneyimi için kâğıt gibi bir deneyim hissi yaşatıyor.

TCL TAB 10 HD 4G ise kesintisiz eğlence sunuyor. 8,7 mm’lik ince çerçevesi sayesinde görsel kesintileri minimumda tutan bu tabletin ekranın sağladığı parlak ve büyüleyici renklerle kendinizi en sevdiğiniz film ve dizilerin içinde bulabilirsiniz.

5.500 mAh pil ile tüm gün okuma, izleme ve internette gezinti işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Ayrıca TCL’in bu en yeni 4G tableti, güçlü sekiz çekirdekli yonga seti sayesinde yetenekli bir performans da sunuyor.

Seride yer alan üçüncü tablet TCL TAB 10s 5G, 5G bağlantısına sahip ilk uygun fiyatlı tabletlerden biri olacak. 10,1 inçlik FHD ekrana sahip tabletin geniş çözünürlüğü ve boyutu NXTVISION teknolojisiyle eşleştirildi, böylece sadece film ve video oyunların görselliği iyileştirilmedi aynı zamanda göz koruması için de optimize edildi.

Ultra hızlı 5G’nin yanı sıra 8.000 mAh pil gücü ve 4 GB belleğin de eklendiği tablet sayesinde kullanıcılar, hücresel veya Wi-Fi bağlantısını kullanarak neredeyse her yerden film veya spor yayınlarını izleyebilecek, görüntülü arama yapabilecek ve çoklu görevlerini gerçekleştirebilecek.

Bu ürünlere yakında, eğlence ve üretkenliğe güçlü bir şekilde odaklanan, geniş bir ekrana ve ultra hızlı 5G bağlantısına sahip yeni bir tablet olan TCL TAB PRO 12 5G de katılacak.

İlgili Haberler

>> TCL’in yeni yerli üretim cihazları TCL 20E ve TCL L7 de satışa çıktı. İşte Detaylar ve Fiyatı