TCL Mobil Türkiye yeni Satış ve Pazarlama Direktörü Serhan Tunca oldu

TCL Mobil Türkiye
Google News Abone Ol

Teknoloji alanında 15 yıldan fazla deneyimli Serhan Tunca, TCL Mobil Türkiye’nin yeni Satış ve Pazarlama Direktörü oldu.

Teknoloji alanında 15 yıldan fazla deneyimin yanı sıra satış, kanal yönetimi, iş geliştirme ve stratejik ilişki yönetimi gibi alanlarda da uzmanlığa sahip olan Serhan Tunca, TCL Mobil Türkiye’nin yeni Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev alacak.

TCL Communication, öncü tüketici elektroniği şirketlerinin satış, pazarlama, operasyon ve dağıtım alanlarında 15 yılı aşkın süredir yöneticilik yapan Serhan Tunca’yı yeni Satış ve Pazarlama Direktörü olarak belirledi. Orta Avrupa bölgesine bağlı olarak görev alacak Serhan Tunca, TCL Mobil Türkiye ‘nin tüm organizasyonunu, tüm ülke çapında TCL ve Alcatel ürün grupları pazar paylarının büyüyüp gelişmesini, yeni iş fırsatları yaratılmasını ve TCL’in marka bilinirliğini sağlayacak pazarlama faaliyetlerini yönetmekten sorumlu olacak.

TCL Mobil Türkiye

Serhan Tunca kimdir?

İstanbul Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde eğitimini tamamlayan Serhan Tunca, 2004 yılında başladığı kariyer yolculuğunda aralarında ZTE ve Huawei’nin de bulunduğu uluslararası tüketici elektroniği şirketlerinde satış, kanal yönetimi, iş geliştirme, stratejik ilişki yönetimi, ülke ve bölge düzeyinde kilit müşteri yönetiminin de bulunduğu birçok alanda deneyim kazandı. Yeni görevinin öncesinde de 2016 yılında katılmış olduğu TCL Türkiye organizasyonunda Satış Müdürü olarak görev aldı.

İlgili Haberler

>> TCL 10 Pro Türkiye’de satışa sunuldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

>> TCL 10L Hakkındaki Yorumlarımız! Uygun Fiyat Dikkat Çekici

>> TCL 10L Türkiye’de satışa sunuldu! İşte fiyatı!

 


CEVAP VER