TD SYNNEX, CONTEXT ChannelWatch 2022 Ödülleri’nde Avrupa’da Yılın Distribütörü seçildi

CONTEXT Ödülleri’nde üst üste üçüncü kez Avrupa’da Yılın Distribütörü seçilen TD SYNNEX ayrıca En Yenilikçi Distribütör, En İyi Bulut İş Ortağı ve En İyi Perakende İş Ortağı kategorilerinde de bölge birincisi oldu.

TD SYNNEX, Avrupa genelindeki binlerce kanal ortağının verdiği oylar sonucunda, CONTEXT ChannelWatch 2022 Ödülleri’nde Yılın Distribütörü seçildi. TD SYNNEX ayrıca Avrupa’da inovasyon, perakende ve bulut kategorilerinde de zirvede yer alırken birçok ülkede Yılın Distribütörü kategorisi de dahil olmak üzere bir dizi ödül daha kazandı.

CONTEXT ChannelWatch, 7 binden fazla iş ortağının düzenli olarak geri bildirimleriyle katkıda bulunduğu, dünyanın en büyük çevrimiçi BT bayi anketlerinden biri olarak biliniyor. Anket, bayilerin satın alma amaçları ve kararlarının yanı sıra sektör trendleri ve BT ekosisteminin karşılaştığı sorunlar hakkında da fikir veriyor. Anketin bir parçası olarak, her ülkedeki bayiler birlikte çalıştıkları distribütörleri CONTEXT ChannelWatch Yılın Distribütörü Ödülleri için aday gösteriyor.

TD SYNNEX, CONTEXT ChannelWatch 2022 Ödülleri'nde Avrupa'da Yılın Distribütörü seçildi

TD SYNNEX Avrupa ve APJ Bölgesi Başkanı Patrick Zammit aldıkları ödülle ilgili yaptığı değerlendirmede,

“İş ortaklarımızın bizi üst üste üçüncü kez CONTEXT Avrupa Yılın Distribütörü olarak seçmelerinden büyük onur duyuyor, hepsine güvenleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz.

Tüm organizasyonumuz iş ortaklarımızın başarısı için tutkuyla güç birliği yapıyor; işlerini geliştirmelerine, büyütmelerine ve dönüştürmelerine yardımcı olacak çözüm ve hizmetlerde uzmanlık sunmak için sürekli çalışıyor. Bu bağlamda, iş ortaklarımızın Avrupa’da inovasyon ve bulut kategorilerinde de bizi seçmiş olması özellikle mutluluk verici.

Bu durum bölgedeki tüm iş ortaklarımıza veri içgörüleri ile dijital araç ve platformların faydalarını sunarak dönüşüm çabalarımızı hızlandırmaya devam etmemiz için bize büyük cesaret veriyor. Sürekli gelişmemize yardımcı olacak değerli bilgiler sağlayan anketi düzenlediği için CONTEXT’e teşekkür ediyoruz” dedi.

CONTEXT CEO’su ve Kurucu Ortağı Howard Davies ise açıklamasında şunları söyledi:

“TD SYNNEX’in CONTEXT ChannelWatch Yılın Distribütörü Ödülü’nü tekrar kazandığını görmekten mutluluk duyuyoruz.  Bu, TD SYNNEX’in zorlu zamanlarda gösterdiği direncin ve BT kanalına hizmet etme konusundaki kararlılığının güçlü bir göstergesidir.

TD SYNNEX’in iş ortaklarıyla kurduğu güven, dünya çapındaki tüketicilere ve işletmelere mükemmellik sunabilen sağlıklı bir BT kanalının geliştirilmesi ve sürdürülmesi için çok önemlidir. Ayrıca, En İyi Bulut Ortağı ve En Yenilikçi Distribütör ödülleri de TD SYNNEX’in hızlı değişimlere yanıt verme ve dünya çapında pazara dijital dönüşüm sunma yeteneğinin gerçek bir kanıtıdır.”

TD SYNNEX’in Avrupa’da aldığı ödüllerin tam listesi ise şu şekilde:

Avrupa Geneli:

 • Yılın Distribütörü
 • En İyi Perakende Ortağı
 • En Yenilikçi Distribütör
 • En İyi Bulut İş Ortağı

İspanya:

 • Yılın Distribütörü
 • En İyi Görsel İşitsel İş Ortağı
 • En İyi Birleşik İletişim Ortağı

Portekiz:

 • En Yenilikçi Distribütör
 • En İyi Bulut İş Ortağı
 • En İyi Birleşik İletişim Ortağı

Fransa:

 • En İyi Görsel İşitsel İş Ortağı
 • En İyi Siber Güvenlik Ortağı
 • En Yenilikçi Distribütör

İlgili haberler

>> NVIDIA Studio, Tasarım ve Video Düzenleme Gibi Alanlarda Performans Sağlıyor