Telefon ile ultra geniş açılı çekimler nasıl yapılır? Detaylar haberimizde…

Eğer sahip olduğunuz akıllı telefonun ultra geniş açılı kamerası varsa bunu kullanmak sizin elinizde. Çok daha iyi ve kaliteli geniş açılı fotoğraflar çekebilirsiniz.

HUAWEI Mate 40 Pro ultra geniş açılı çekimler için son teknoloji Ultra Geniş Cine Kamera kullanıyor.

Daha iyi geniş açılı manzara ve grup fotoğrafları çekin

Huawei’nin Ultra Geniş Cine Kamerası ve Ultra Vision Selfie kamerası ister dağlar ister gökdelenler, isterse sadece büyük bir arkadaş grubu olsun, kadraja daha fazlasını sığdırmanıza yardımcı olur. HUAWEI Mate 40 Pro’nun son derece geniş görüş alanı, sizin ve arkadaşlarınızın restoran veya evde masanın etrafında güzel bir fotoğrafını çekmek için zorlanmayacağınız anlamına gelir. Ayrıca, manzara fotoğrafçılığınıza ekstra bir etki ve yoğunluk kazandırarak, baktığınız her şeyi tam anlamıyla sergilemenize yardımcı olur.geniş açılı Huawei Mate 40 Pro

Balık gözü lens bozulması, akıllı telefon fotoğrafçılığında çoğu zaman gözden kaçan bir sorundur ve HUAWEI Mate 40 Pro’nun bozulma düzeltme algoritması, benzersiz geniş açılı fotoğrafçılığı sunar. Artık, bir grup fotoğrafının neresinde olursanız olun, yüzünüzün gerilmesi veya çarpık olması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Her seferinde keskin, dengeli görüntülerin keyfini çıkarın

Ultra Geniş Cine Kamera, geniş açılı ve güçlü etkili olduğu kadar ayrıntılı ve dengeli görüntüler üretmek için Huawei’nin en iyi donanım ve yazılım çözümleriyle geliştirildi. Geniş boyutlu 1 / 1,53 inç sensörün yanı sıra büyük 1.6μm pikselleri ile HUAWEI Mate 40 Pro, zengin renklere sahip keskin, ayrıntılı görüntüler üretmek için ışık alımını en üst düzeye çıkarır. Öznenin gölgede olduğu ters aydınlatmalı ortamlarda bile, örneğin parlak bir pencereye göre kadrajlanmış durumda, akıllı algoritmalar renkleri aşırı parlak hale getirmeden veya arka plan ayrıntılarını feda etmeden ön plandaki ışığı ve detayı optimize etmeye yardımcı olur.geniş açılı

Her türlü aydınlatma ortamında kullanımı kolay

Bu da bizi, ancak hava karardıktan sonra görülebilen Ultra Geniş Cine Kameranın belki de en etkileyici özelliğine götürüyor. Harika gece çekimleri yapmak için Gece Moduna geçmeniz bile gerekmez. HUAWEI Mate 40 Pro, sokak lambaları veya neon mağaza işaretleri gibi zorlu aydınlatma ortamlarında. Karmaşık ışık kaynakları ile oynar ve inanılmaz derecede gerçekçi renkler üretmek için mercek yansımasını keser. Bir akıllı telefon kamerasında mümkün olan en iyi gece çekimlerini arıyorsanız. HUAWEI Mate 40 Pro, yaratıcı olmanız için size daha fazla zaman bırakan ekstra rahatlık seviyesi sunar.

EMUI 11’de Huawei Share ve Huawei’nin yalnızca akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar için değil, aynı zamanda ses, giyilebilir cihazlar ve ev teknolojisi için de devam eden genişlemesi sayesinde, en sevdiğiniz fotoğrafları herhangi bir üçüncü parti yazılıma ihtiyaç duymadan paylaşmak artık her zamankinden daha kolay.

Huawei’nin açık ve güvenli uygulama platformu AppGallery, artık her gün yenileri eklenen binlerce popüler küresel ve yerel uygulamayı barındırıyor. Huawei’nin resmi arama motoru Petal Search, dünya çapındaki kullanıcılara. Instagram, Facebook ve WhatsApp gibi en sevdikleri uygulamaların yanı sıra haberler, videolar, resimler, alışveriş, uçuşlar. Ve yerel işletmelerde arama yapabilecekleri bir yer de sunuyor.

HUAWEI Mate40 Pro, 13.999 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı ile tüketicilere sunuluyor. Teslimattan sonra siparişlerim sekmesinden “İnceleme Yaz” seçeneğine tıklayarak yorum bırakan tüketiciler. HUAWEI Band 4 Pro’yu 1 TL karşılığı alabileceği kupon kodu da kazanıyorlar.

İlgili haberler

>> Huawei Mate 40 Pro yorumları ve incelemesi: CANAVAR kamera ve EN İYİ performans