Teleperformance Avrupa’da İki Büyük Ödüle Layık Görüldü


Dünyanın lider dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmeti servis sağlayıcısı Teleperformance, Avrupa Dış Kaynak Kullanımı Vakfı (EOA) tarafından 10 Temmuz’da İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen ödül töreninde Avrupa’nın en iyi dış kaynak hizmet sağlayıcısı seçildi.

Aday gösterildiği üç kategorinin ikisinde ödülleri toplayan Teleperformance, EOA tarafından “Avrupa’da Yılın En İyi Dış Kaynak Hizmet Sağlayıcısı” seçildi. Son yıllarda başarılı AR-GE çalışmalarıyla ön plana çıkan Teleperformance, Portekiz’de bulunan “CX LAB” Müşteri Deneyimi Laboratuvarı’ndaki başarılı çalışmaları nedeniyle de “Pan-Avrupa Dış Kaynak İnovasyon Ödülü”nün sahibi oldu.

teleperformance_logo

Aynı gün Teleperformance sponsorluğunda gerçekleşen NOA sempozyumunda Teleperformance UK ve Kuzey Afrika CEO’su Alistair Niederer’in çoklu iletişim kanallarında sosyal medyanın müşteri hizmetleri üzerindeki etkisi konulu sunumunun büyük ilgi topladığını belirten Teleperformance Türkiye Genel Müdürü Engin Utkan, ödülle ilgili olarak şunları söyledi: “Sektörün Avrupa’daki en büyük ve en saygın kuruluşlarından biri olan EOA, her iki ödülle Teleperformance’ın geleceğe yatırım yapma hedefi doğrultusunda tutkuyla sürdürdüğü yenilikçi AR-GE çalışmalarını ve Avrupa’nın en iyisi olmamızı sağlayan başarılı Teleperformance çalışanlarını ödüllendirmiş oldu. Teleperformance ailesinin 62 ülkedeki tüm bireylerini gururlandıran bu özel ödül, hızla değişen müşteri beklentilerine aynı hızla ve yeni teknolojilerle cevap verebildiğimizin bir başka kanıtıdır.”

Cisco Öğrencilere Staj Olanakları Sunuyor