TP-Link ‘den ücretsiz yerinde kurulum hizmeti

TP-Link ‘den ücretsiz yerinde kurulum hizmeti

PAYLAŞ
TP-Link, Deco Mesh, WiFi, yerinde kurulum hizmeti

TP-Link, Deco Mesh teknolojili ev WiFi sistemlerinde ücretsiz yerinde kurulum hizmeti başlattı. Türkiye genelinde hizmet veren Teknofix firması ile bu konuda işbirliği yapan şirket, Türkiye’de şu anda satılmakta olan tüm Deco modellerinde yerinde kurulum hizmeti verecek ve hiçbir ek ücret talep edilmeyecek. 

TP-Link’in bu başarısının ardında geniş ve kaliteli ürün gamı; uygun fiyatlandırma politikası kadar kullanıcı dostu satış sonrası hizmetler yaklaşımının da önemli payı bulunuyor. Her zaman kullanıcının yararına bir bakış açısıyla satış sonrası destek hizmetlerini yapılandıran ve Türkiye’de ağ pazarında garanti sonrası da ücretsiz destek hizmetini sunan ilk şirket olan TP-Link, şimdi başka bir yenilikçi hizmet daha başlattı. Mesh teknolojili ev WiFi sistemi olan Deco modellerinde; Türkiye genelinde ücretsiz yerinde kurulum hizmeti veriliyor. Bu konuda uzman bir şirket olan Teknofix ile anlaşan TP-Link, Deco ürünü alan herkese, 81 ilde yerinde kurulum verecek ve hiçbir ücret talep edilmeyecek.

TP-Link Teknik Müdürü Önder Tayanç, özellikle geniş ve katlı evlerde WiFi sorununu çözen Deco ürünlerinin genellikle 2’li, 3’lü paketler olarak satıldığını belirterek, “Tüm TP-Link ürünleri gibi Deco’ların da kurulumları aslında kolay. Ama birden çok cihazın kurulacak olması tüketicilerde biraz endişe yaratabiliyor. Bu nedenle Deco ürünlerinde ücretsiz yerinde kurulum hizmeti başlattık” diyor. Bu hizmet için Türkiye genelinde kurulum yapabilen; deneyimli bir kadro ve yapılanmaya sahip Teknofix şirketiyle anlaştıklarını söyleyen Tayanç; Deco ürünü satın alanların kutu üzerinde yer alan çağrı merkezi numarasını arayarak kurulum için randevu alacaklarını ve Teknofix’in kısa süre içinde ürünlerin kurulacağı adrese gelerek kurulumu ve testleri yapacağını açıklıyor. Bu hizmetin tüm Türkiye’de verileceğini vurgulayan Tayanç, kurulum için hiçbir ek ücret talep edilmeyeceğini özellikle belirtiyor.

Geniş ve katlı evlerde her noktadan WiFi’a erişim ve aynı anda birden fazla cihazın WiFi’a bağlanması sorun olabiliyor. Bu soruna çözüm sağlamak amacıyla geliştirilen TP-Link Deco Ev WiFi Sistemleri; kesintisiz kablosuz internet sağlarken WiFi güvenliğini de içinde barındırıyor. Mesh teknolojisi sayesinde kolayca kesintisiz bir WiFi ağı oluşturan Deco çözümleri; istendiğinde yeni birimler eklenerek gelişebilen bir sistem. Örneğin, çok katlı; geniş alana yayılmış bir evde 10 adet Deco ürününü kurmak mümkün ve daha sonra gereksinime göre yeni Deco’ları sisteme dahil etmek de çok kolay.

Yeni başlayan bu hizmet ile Deco ürünü satın alanlar Türkiye’nin neresinde olursa olsun; Teknofix’in 0850 399 9434 nolu çağrı merkezini arayarak ücretsiz yerinde kurulum hizmeti alabilecekler.

ESET, yeni kurumsal güvenlik çözümlerini piyasaya sürdü


CEVAP VER