TTNET’ten Turizm Sektörüne Özel Hizmet

Turizm sektöründe faaliyet gösteren TTNET aboneleri, yenilikçi ve küresel online çözümler geliştiren HotelRunner’ın Premium Paket’ini aylık 29 dolara kullanabilecek.

Turizm sektöründe faaliyet gösteren TTNET aboneleri; turizm acentelerini, otelleri ve turizm servis sağlayıcılarını aynı platformda buluşturan online satış ve pazarlama uygulaması HotelRunner’ı özel fiyatlarla kullanabilecek.

Kullanıcıların marka bilinirliklerini artıran, müşteri, oda ve rezervasyon yönetimini kolaylaştıran HotelRunner, işletmelerin yüzlerce online kanaldan rezervasyon kabul etmelerini sağlıyor. HotelRunner aynı zamanda; işletmelerin kendilerine özel web içeriklerini kolayca yaratıp yönetmelerine ve interneti kullanarak dünyaya açılmalarına da imkan tanıyor.

hotelrunner

HotelRunner’a dileyen herkes ücretsiz kayıt olabiliyor. Booking.com, Expedia gibi online satış platformlarına direkt envanter entegrasyonu kurmak isteyen işletmeler ise ücretli üst paketlere kolayca geçebiliyor. Bu hizmeti tercih eden TTNET aboneleri kendilerine özel sunulan fiyattan yararlanarak, Premium Paket’i aylık 29 dolar karşılığında kullanabilecek. Premium Paket’in yanı sıra Öncelikli Destek Paketi’nden de yararlanmak isteyen TTNET aboneleri ise iki pakete tek fiyat avantajıyla, aylık 69 dolar karşılığında sahip olabilecek.

Kolay bir kullanıma sahip olan HotelRunner platformu için kullanım öncesi herhangi bir ek harcama gerekmiyor. Konaklama tesisleri ve acenteler ücretsiz bir hesap açıp kendilerini tanımlayarak HotelRunner’dan anında yararlanmaya başlıyor. Uluslararası pazarda bilinirliği artıran ve daha fazla müşteriye ulaşılmasını sağlayan HotelRunner uygulamasından TTNET kullanıcıları www.hotelrunner.com/tr adresinde TTNET’liler için özel hazırlanan bağlantıdan Tek Şifre hesaplarına giriş yaparak yararlanıyor.

Hem Çok Hızlı, Hem Çok Şık